Under Armour UA Charged Surge 4 vs Hammerjack Peru 19250

RiskyZone

Kilopat
Merhaba. Günlük kullanım için spor ayakkabı bakıyorum fakat dönüşümlü olarak giyebileceğim farklı ayakkabı olmadığı için biraz dayanıklı olmasını istiyorum.
Hammer Jack'in bu ayakkabısını gördüm, daha sonra UA markasının indirimlerini gördüğümde bu ayakkabıda ilgimi çekti ama koşu ayakkabısı diye geçtiği için günlük kullanıma uygun olur mu emin olamadım. Çok bütçem yok, sizce hangi ayakkabıyı almalıyım? Farklı modeller de önerebilirsiniz.
Bulduğum diğer bir ayakkabı

Son düzenleme:
Zig encore bakabilirsiniz.
Stok sorunu yaşayacağımı tahmin ettiğim için Surge 4 modelini sipariş etmiştim. Rahatlığını çok sevdim hafif ve ayak tabanını rahatsız etmiyor. Koşu ayakkabısı olduğu için günlük kullanımda erken aşınır mı? Bütçem maksimum 1500lerde olduğu için önerdiğiniz ayakkabıyı elemek zorunda kalıyorum. Surge 4 günlük kullanımda erken aşınır derseniz başka değiştirmemi önerdiğiniz model var mı?

Stok sorunu yaşayacağımı tahmin ettiğim için Surge 4 modelini sipariş etmiştim. Rahatlığını çok sevdim hafif ve ayak tabanını rahatsız etmiyor. Koşu ayakkabısı olduğu için günlük kullanımda erken aşınır mı? Bütçem maksimum 1500lerde olduğu için önerdiğiniz ayakkabıyı elemek zorunda kalıyorum. Surge 4 günlük kullanımda erken aşınır derseniz başka değiştirmemi önerdiğiniz model var mı?
Düzgün kullanımda hızlı aşınmaz ama max ömrü 1.5-2 yıl civarı.

Geri
Yukarı