Valorant günümüzde oynanır mı?

Lol oynayanların toxiclere karşı koruması var zaten. Valorant'ta daha az toxic var.
Az(!)

Lol oynayanların toxiclere karşı koruması var zaten. Valorant'ta daha az toxic var.
Az kk aynen immo ve yücelik eloda bile Allah'a anneye fln söven bireyler bulunuyor

Bayağı az var 1 + 4 kişilik takımın en az ikisi toxic cs geçin derim toxiclerle oynicaniza Ruslarla oynamaniz gerçekten çok iyi

Az(!)

Az kk aynen immo ve yücelik eloda bile Allah'a anneye falan söven bireyler bulunuyor.

Bayağı az var 1 + 4 kişilik takımın en az ikisi toxic CS geçin derim toxiclerle oynicaniza Ruslarla oynamaniz gerçekten çok iyi.

Ruslarla oynamak yerine yine trolleri muteler oynarım. Ayrıca değerlere küfür etmek eloyla alakalı değil karakterle alakalıdır. LoL oynamış birine benzemiyorsun git oyna bakalım 2 gün dayanamazsın.

Bugün oynadım ve adam dişi şey versene diyordu fade aldığım için. Toxic toxic hareketler yapıyorlar. Farem kötü olduğu için giriyorum adamlar fareyi oynatmıyor kolayıma geliyor. CS de fareyi çevirmek zor oluyor metal skatezli ve 140 gram olduğu için.

Bugün oynadım ve adam dişi şey versene diyordu, fade aldığım için. Toxic toxic hareketler yapıyorlar. Farem kötü olduğu için giriyorum adamlar fareyi oynatmıyor kolayıma geliyor. CS'de fareyi çevirmek zor oluyor metal skatezli ve 140 gram olduğu için.
Ben neon aldığım için öyle bir şey demiyorlar da sürekli toxiclik yapıyorlar, klasik Riot kitlesi, pek bir şey beklememek lazım.

Selam, rekabetçi oyun olarak bir tek R6 ve LoL oynuyorum. Valorant'a da başlama fikri ucundan aklıma geldi. Valorant oynayanlar bu oyun hakkında ne düşünüyor? Tavsiye verebilirler mi?

Şimdiden teşekkürler.
Hocam rekabetçi oyunları eğlenmek için değil de kazanmak için oynuyorsanız hiç başlamayın bile. Valorant'tan çok daha güzel oyunlar var. Toxiclik olarak ise LoL kadar olmasa da toxic oyuncular var.

Az(!)

Az kk aynen immo ve yücelik eloda bile Allah'a anneye fln söven bireyler bulunuyor

Bayağı az var 1 + 4 kişilik takımın en az ikisi toxic cs geçin derim toxiclerle oynicaniza Ruslarla oynamaniz gerçekten çok iyi

Takımla gir bakalım o dediklerinin herhangi biri var mı 😃 Ayrıca o saydıkların her oyunda olabilecek tipler ve bunun sorumlusu Valorant değil.

Geri
Yukarı