Virüslü dosya yönetici olarak çalıştırıldıktan sonra ne yapmalı?

Tertemiz hocam, yapılması gerekeni yapmışsınız.

Benim yarım saattir anlattığımı yaptığınız için sağ olun. Ben zaten yazımda formatı sonra atın diye belirttim. Ayrıca 2 sağlam tarama yazılımını geçecek virüs çok az ayrıca zaten atılan trojan ismine cismini kadar bulunmuş ve temizlenmiş. Sonradan gelip de bana bilmişlik taslamazsaniz memnun olurum.

O değilde tüm bunlara ragmen hala spotify, trendyol ve insta sifremi degistirebiliyor. Sifir format ve temizlik sonrasi. Suan hala sifremi bilmedigine göre ki bilse sifremi unuttumdan yapmaz diye dusunuyorum. Suan hala pcde trojan rat adi neyse aktif degildir demi ?

Ekran görüntülerine bakıyorsa olay kişiseldir. 😀

Kişi bana dosyayı atmadan önce ekran paylaşmıştım onunla Discord üzerinden oradan bazı şeyleri fark etmiş olabileceğinden şüphelendim sadece.

O değil de tüm bunlara ragmen hala Spotify, Trendyol ve Instagram sifremi degistirebiliyor. Sifir format ve temizlik sonrasi. Şu an hala sifremi bilmedigine göre ki bilse sifremi unuttumdan yapmaz diye dusunuyorum. Şu an hala PC'de trojan RAT adi neyse aktif degildir değil mi?

Hocam değiştirdiğimden beri herhangi bir hesabıma giriş yapılmadı Discord hesabıma girerdi hep artık ona da giriş yapamıyor.

O değil de tüm bunlara ragmen hala Spotify, Trendyol ve Instagram sifremi degistirebiliyor. Sifir format ve temizlik sonrasi. Şu an hala sifremi bilmedigine göre ki bilse sifremi unuttumdan yapmaz diye dusunuyorum. Şu an hala PC'de trojan RAT adi neyse aktif degildir değil mi?

Şifrenizi değiştirebiliyor mu yoksa şifre değişim için "şifremi unuttum" ile şifre değiştirmeye mi çalışıyor?

Değiştiriyorsa hâlâ maile erişimi vardır ve sıkıntı.

Yok sadece değiştirmeye çalışıyorsa sorun yok. Mail adresini - kullanıcı adını bildiğiniz herkese şifre değişim talebi yollayabilirsiniz.

Şifrenizi değiştirebiliyor mu yoksa şifre değişim için "şifremi unuttum" ile şifre değiştirmeye mi çalışıyor?

Değiştiriyorsa hâlâ maile erişimi vardır ve sıkıntı.

Yok sadece değiştirmeye çalışıyorsa sorun yok. Mail adresini - kullanıcı adını bildiğiniz herkese şifre değişim talebi yollayabilirsiniz.
şifremi unuttum diyerek alıyor ama eskisi gibi giriş yapıldı uyarısı gelmiyor. 32 karakterli şifre oluşturucudan bir şifre koydum birini baya uğraşmış çok deneme yapıldı tarzı hata veriyor ben girerken bile. Sanırım ucuz atlattım ama şu perfectmoney.com a benim adıma giriş yapıp kaydolması tedirgin etti biraz. Bunun haricinde hotmailleri sildim. Gmaili ise gmail kısmını kapattım. Olan bu epostalarla kayıt olduğum oyunlara sitelere olacak. Uğraş dur artık giriş yapmak için.

Yeni konular

Geri
Yukarı