Vozol 7000 Puff likit dolumu sonrası duman var tat yok

fromhell1

Megapat
Makaleler
2
Yer
İstanbul/Gaziosmanpaşa
Merhaba, Vozol 7000 Strawberry Smoothie puff'ın likiti bitti, ben de yerel bir tütüncüden Bigboss Unicorn likit aldım doldurdum fakat şu anda hem çekim zorlaştı çekerken az hava geliyor hem de tadı sıfır yani sadece buhar çekiyorum. Sızıntı mı yaptı diye bir daha açıp kontrol ettim fakat sünger pespembe hiçbir sıkıntı yok. Aynı tadı kesinlikle beklemiyorum zaten fakat cidden aroma sıfır yani sadece buhar var. Aldığım likit mi böyle? Likit değiştirsem fayda eder mi? Likit değişim öncesi süngeri yıkayıp kurulamayı ihmal etmedim tabii ki. 100 TL bandında aroması sağlam çekince hissedilir likit öneriniz varsa alabilirim.

Puff için özel seri salt likit almalısınız. Puff serisi likitlerin aroması %50 daha fazla. Normal tütüncülerin sattığı likitler çöp, 10 20 liralık likitler normalde. Hemde zararlı.

Bu tarz cihazlar kullan attır. Adamların tekrar likit doldurun kullanın diye bir söylemi yok. Zaten normal likitle doldurmanız da tat almamanız normal. İyi bir likit bile koysanız tadı aynı olmayacak aroması en başa göre az olacaktır. Aynı zevki vermez. Yeni bir cihaz alın. Eğer bağımlısı değilseniz bırakmanızı öneririm gerçekten ciddi zararı olan cihazlardır. Normal sigara bile daha sağlıklı. 10-15 tane bitirdikten sonra ciğeriniz su toplamaya başlar.

Geri
Yukarı