Warband'da asker nasıl geliştirilir?

Crucible

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Birkaç yıldır Warband oynuyorum, hala çözemediğim bir şey var. 30 asker falan olmadığı sürece ilk aldığın köylü askerler sürekli kayıp veriyor, boşa para vermiş oluyorum. 30 askerle deniz yağmacılarına giriyorum, 10 asker kalıyor. Nasıl askerlerimi öldürtmeden geliştirebilirim?

Birkaç yıldır Warband oynuyorum, hala çözemediğim bir şey var. 30 asker falan olmadığı sürece ilk aldığın köylü askerler sürekli kayıp veriyor, boşa para vermiş oluyorum. 30 askerle deniz yağmacılarına giriyorum, 10 asker kalıyor. Nasıl askerlerimi öldürtmeden geliştirebilirim?
Talim yaparak. Ama uzun sürer. Sanırım kamp sekmesinde vardı.

Talim alanlarında özel talimler yaptırabilirsin veya tecrübesiz askerlerini özel birlik olarak bir tuşa ata savaşa girdiğin zaman onlara arka da beklemelerini emret ve tek başına yağmacıları kes öylelike hiç asker kaybetmeden tecrübe kazandırabilirsin.

Talim alanlarında özel talimler yaptırabilirsin veya tecrübesiz askerlerini özel birlik olarak bir tuşa ata savaşa girdiğin zaman onlara arka da beklemelerini emret ve tek başına yağmacıları kes öylelike hiç asker kaybetmeden tecrübe kazandırabilirsin.

Askerler savaşmayınca askerlere gelen tecrübe daha az olmaz mı?

Talimci yeteneğini 9 yaptıktan sonra hanlardaki kitap satıcılarından talim kitabı alırsan eğer hızlı şekilde geliştirirsin.

Askerler savaşmayınca askerlere gelen tecrübe daha az olmaz mı?

Yok hocam askerleri hiç savaştırmasanız bile gayet yeterli XP alıyorlar birkaç çapulcu kestiğiniz zaman rahatlıkla son seviyeye ulaşıyorlar hem de hiç uğraştırmıyor gayet basit.

Geri
Yukarı