Web geliştiricisi ve IT çalışanı olarak girilen şirket ISO sertifikası alım görevi verdi

TurkmenDesign

Kilopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar,
Web geliştiricisi olarak çalışıyorum. Ancak Online görüşmede IT tarafında da ihtiyaç olursa mesela yazıcı bozulması, modem sorunu, internet sorunu vs. gibi durumlardan da destek alabilir miyiz, biliyor musunuz dediler. Ben de evet, bilgim dahilinde yardımcı olabileceğimi belirttim.

Şimdi ise iş yüküm sanki bambaşka bir noktaya gidiyor gibi.
Canva üzerinden post tasarımları, web site güncellemeleri, yapımı vs vs.
bunun dışında şimdi ISO sertifikası alımında da bana görev verdiler. Ve tüm bunları topladığımda sanki çok dağıldığımı, her işe sanki beni koşturduklarını düşünmeye başladım. Ve daha önce ISO nedir, nasıl yapılır vs gibi durumlarla hiçbir alakam bile yok. Ve şimdi buna gireceğim. Ya benim yüzümden firma alamazsa bu belgeyi? Ya da tüm bunları bir araya getirdiğimde işlerimin dışında işler yapmaya başladığımı ve bunu kabul etmeyeceğimi mi söylemem lazım. Sizler yerimde olsanız ne yapardınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşe girerken sorumlu olduğunuz konular konuşuldu mu? Konuşulan şartlar dışında işler verildiğini ve iş tanımınıza uymadığını söyleyin mantıken ya maaşını arttırmaları lazım yada sana ait sorumlulukları yüklememeleri lazım. Daha önce tecrübem olmadığı için ben bu kadar yardımcı olabiliyorum umarım tecrübesi olan arkadaşlarda yazar.

İşe girerken sorumlu olduğunuz konular konuşuldu mu? Konuşulan şartlar dışında işler verildiğini ve iş tanımınıza uymadığını söyleyin mantıken ya maaşını arttırmaları lazım yada sana ait sorumlulukları yüklememeleri lazım. Daha önce tecrübem olmadığı için ben bu kadar yardımcı olabiliyorum umarım tecrübesi olan arkadaşlarda yazar.

Bu durumlar konuşulmadı. Sadece IT tarafına destek istediklerini ve web tarafı konuşuldu.

Selamlar,
Web geliştiricisi olarak çalışıyorum. Ancak Online görüşmede ıt tarafında da ihtiyaç olursa mesela yazıcı bozulması, modem sorunu, internet sorunu vs. gibi durumlardan da destek alabilir miyiz, biliyor musunuz dediler. Ben de evet, bilgim dahilinde yardımcı olabileceğimi belirttim.

Şimdi ise iş yüküm sanki bambaşka bir noktaya gidiyor gibi.
Canva üzerinden post tasarımları, web site güncellemeleri, yapımı vs vs.
bunun dışında şimdi ISO sertifikası alımında da bana görev verdiler. Ve tüm bunları topladığımda sanki çok dağıldığımı, her işe sanki beni koşturduklarını düşünmeye başladım. Ve daha önce ISO nedir, nasıl yapılır vs gibi durumlarla hiçbir alakam bile yok. Ve şimdi buna gireceğim. Ya benim yüzümden firma alamazsa bu belgeyi? Ya da tüm bunları bir araya getirdiğimde işlerimin dışında işler yapmaya başladığımı ve bunu kabul etmeyeceğimi mi söylemem lazım. Sizler yerimde olsanız ne yapardınız?

Bence işlere yetişemediğini belirt.
Hocam demesi ayıp ne kadar maaş alıyorsunuz?

Geri
Yukarı