Xbox Series S GTA 6'te kaç FPS verecek?

MyEmre

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Sorum başlıktaki gibi. Çoğu kişi 30 FPS diyecektir ama ileriki dönemde Series X ve S'e optimizasyon gelirse 60 FPS olabilir mi?

Series S'in GTA 6'da 60 Fps çalışmasını beklemeyin boşuna. GTA 6'nın bu konsola görselliğin yanı sıra içerik anlamında da kırpılmış vaziyette çıkacağını düşünüyorum.

Son düzenleme:
Bu arada bu dediğimi X için dedim S'e çıkar mı o bile mechul.

Hocam bunun mixrosoft garantisini verdi. Yani Series X'e çıkan oyunlar S'e de çıkacak. Ama diğer arkadaşın da dediği gibi benim düşüncem gerçekten kısık grafiklerde 30 FPS çıkacağı yönünde.

Series S'in GTA 6'da 60 FPS çalışmasını beklemeyin boşuna. Çok yüksek ihtimalle GTA 6 bu konsola hem görsellik hem de içerik anlamında epey kırpılmış vaziyette çıkacak.

İçerikten kastınız nedir?

Hocam bunun mixrosoft garantisini verdi. Yani Series X'e çıkan oyunlar S'e de çıkacak. Ama diğer arkadaşın da dediği gibi benim düşüncem gerçekten kısık grafiklerde 30 FPS çıkacağı yönünde.

İçerikten kastınız nedir?
Sadece görsel anlamda değil, içerik anlamında da downgrade yiyeceğini belirtiyorum. İçerikten kastım oyundan birşeylerin kesilip atılması. Artık içerik anlamında aklınıza ne gelirse.

Yeni konular

Geri
Yukarı