Yabancı numara arayıp bütün bilgilerimi söyledi

Kimsenin öyle psikopat bir arkadaşı yoktur, yani umarım. Büyük ihtimalle data sızıntısı işte.

Böyle arkadaşı olanlar var da bu data sızıntıları o kadar artmasaydı telefonla işletilmişsin yazacaktım büyük ihtimalle dump olan verilerden birisi bu arkadaşın.

Böyle arkadaşı olanlar var da bu data sızıntıları o kadar artmasaydı telefonla işletilmişsin yazacaktım büyük ihtimalle dump olan verilerden birisi bu arkadaşın.
Hocam herkes arkadaşın olabilir yazmış eminim arkadaşım degil kızdı ve sesi büyüktü yani bilgilerimi söyledi korktum

Kimsenin öyle psikopat bir arkadaşı yoktur, yani umarım. Büyük ihtimalle data sızıntısı işte.

Hocam açıklar mısınız data sızıntısı ben oluyor.

Hocam açıklar mısınız data sızıntısı ne oluyor.

Hocam herkes arkadaşın olabilir yazmış eminim arkadaşım degil kızdı ve sesi büyüktü yani bilgilerimi söyledi korktum.

Hocam açıklar mısınız data sızıntısı ben oluyor.

Hocam açıklar mısınız data sızıntısı ne oluyor.

Türkiye'nin veri güvenliği çok iyi olduğu için (!) verilerin korunmamasi sonucu bazı açıklar sayesinde veri tabanları toplanıp satılıyor.
Bu verilerin için de sende varsın, muhtemelen troll için aramıştır. Engelleyip geçebilirsin.

Geri
Yukarı