Yamaha YZF R125 2019 alınır mı?

Sıfırı Türkiye'de satılmıyor. Gelecekte yedek parça fiyatlarıyla uğraşmaktansa direkt R25 almak daha mantıklı ehliyet yeterliyse eğer. Sifir alacaksanız gsxr 125'ten şaşmayın.

Hocam 16 yaşındayım A1 ehliyeti alacağım için 125CC bakıyorum.

Bana kalırsa racing tipli yerine ikinci elde parçası ucuz hem de üzmeyecek motor sürmek lazım. Sana önerebileceğim NS125 önerebilirim. Ön arka abs olarak geliyor, naked olarak grenaj parçası Racing'e göre az. Bakım maliyetleri bu klasmandaki diğerlerine göre az olacağını tahmin ediyorum. Bir diğer seçenek TVS Raider 125 olabilir. O da yine hint klasmanında ama abs mevcut değil. R125, CBR 125, MT125 gibi motorlara nazaran daha kafi olabilir. Zaten şu anda amacın trafik ve motor hakkında bilgi öğrenmek.

Dediğiniz motora bakıyorum teşekkürler.

Bana kalırsa racing tipli yerine ikinci elde parçası ucuz hem de üzmeyecek motor sürmek lazım. Sana önerebileceğim NS125 önerebilirim. Ön arka abs olarak geliyor, naked olarak grenaj parçası Racing'e göre az. Bakım maliyetleri bu klasmandaki diğerlerine göre az olacağını tahmin ediyorum. Bir diğer seçenek TVS Raider 125 olabilir. O da yine hint klasmanında ama abs mevcut değil. R125, CBR 125, MT125 gibi motorlara nazaran daha kafi olabilir. Zaten şu anda amacın trafik ve motor hakkında bilgi öğrenmek.

Hocam dediğiniz motorlara baktım ama tasarım açısından GSX R125 veya R125 gibi basık tarzı daha çok hoşuma gidiyor.

Son düzenleme:
Bu motosikletler a-l-ı-n-m-a-z güzel kardeşim. Genelde apaçilerin kullandığı, ufacık bir düşmede bir granajını tamir edilemeyecek şekilde kırsan tonla para ödeyeceksin... Yeni öğreniyorsan sıfır km bajaj&qj gibi markaların 125'likleri çok daha makul bir seçenek olur. İnan bana motosikletler dışarıdan ne kadar güzelse, üstüne binip yol aldığında çok daha güzel... Tipi güzel diye paranı çöpe atma.

Yeni konular

Geri
Yukarı