Yandex'ten gelen mail

fakezhl

Hectopat
Yer
Afganistanda big boss ile birlikte
Daha fazla  
Ben Discord'a giriş yaparken mailime doğrulama gelmiyordu bende Yandex destek ile iletişime geçtim işte sohbet ilerledi falan sonra böyle bir şey gönderdi:

"I've checked again and ı see no reasons why a message from Discord could not be delivered.

We need smtp-logs of the message in order to check if it has reached our servers. The logs may be provided by administration of a sending server. If the message is sent from hosting servers, you should ask their administration.

Please send us the logs containing a response from our server. They should also contain sender's and receiver's addresses, date and time of sending and ID-session. This information will help us to find out reasons of the situation."

Şimdi ise ne dediğini anlamadığım gibi ne yapacağımıza bilmiyorum.

''Tekrar kontrol ettim ve Discord'dan mesajın size iletilememesi için bir sebep göremedim.'' demiş.

Diyor ki Discord'dan mesaj gelmemesi için bir sebep göremiyorum. Sorunu anlamak için mesajı gönderen sunucudan smtp-log'larını iste. Bunu da ancak sunucunun yöneticisinden alabilirsiniz.

Yani sen de Discord'a mesajınızın loglarını bana verin diyip uğraşman lazım. Boşver gitsin.

Sunucularımıza ulaşıp ulaşmadığını kontrol etmek için mesajın smtp loglarına ihtiyacımız var. Log, gönderen bir sunucunun yönetimi tarafından sağlanabilir. Eğer mesaj hosting sunucularından geliyorsa onların yönetimine sormalısınız.

Lütfen sunucumuzdan bir yanıt içeren logları bize gönderin. Ayrıca gönderenin ve alıcının adreslerini, gönderim tarihini ve saatini ve kimlik oturumunu da içermelidir. Bu bilgi, durumun nedenlerini bulmamıza yardımcı olacak."

Discord destekten smtp kayıtlarını isteyin diyor. Yani ne zaman mail gönderdi hangi adres üzerinden gönderdi domaini ne kime gönderildi veya kimden geldi? Bu maili Discord desteğe yönlendirebilirsiniz.

Diyor ki Discord'dan mesaj gelmemesi için bir sebep göremiyorum. Sorunu anlamak için mesajı gönderen sunucudan smtp-log'larını iste. Bunu da ancak sunucunun yöneticisinden alabilirsiniz.

Yani sen de Discord'a mesajınızın loglarını bana verin deyip uğraşman lazım. Boş ver gitsin.

Hocam ozmaan Discord'a nasıl giriş yapacağım benim Discord'a girmem lazım.

Geri
Yukarı