Yazılan kod yan sayfada nasıl açılır?

PastaBorek

Centipat
Arkadaşlar merhaba, bir videoda adam hesap makinesi yazıyor ve yan tarafta hesap makinesini anlık bir şekilde takip edebiliyor, öncelikle bunu nasıl yapıyor? Bu yaptığı işlemde. CSS kullanıyor (yazılım öğrenmeye yeni yeni başlıyorum bilmediklerim için kusuruma bakmayın) sanırım bu. CSS'nin Python ile alakası yok ve bu yaptığı görüntüyü Python'da verebilir miyiz? Sorularım bu kadar görüntüyüde aşağı bırakacağım zaten, cevaplayan herkese teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-05-17 225233.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-17 225233.png
    511,3 KB · Görüntüleme: 45
Hocam Visual Studio Code'a "Live Extension" gibi bir eklenti var onu indirin. Sonra projenizi açın sap altlarda Go live tuşu olacak ona basın. Sonra google açılacak iki sekmeyi yanyana koyup kullanmaya başlayın.

Hocam Visual Studio Code'a "Live Extension" gibi bir eklenti var onu indirin. Sonra projenizi açın sap altlarda Go live tuşu olacak ona basın. Sonra google açılacak iki sekmeyi yanyana koyup kullanmaya başlayın.
Sanki tarayıcı da VS Code içinde bir tabde preview ediliyor gibi geldi bana.

Mobil ve web geliştirme yaparken falan live preview yapılabiliyor ama Python'la GUI programlama yaparken live preview özelliği olduğunu hiç sanmıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı