Yurt dışı 14 Pro ne kadara satılmalı?

Mert1337

Hectopat
Merhaba, başlıkta da gördüğünüz gibi beyaz, 256 GB, pil 89 sıkıntısız, çiziksiz yurt dışı Amerika 14 Pro telefonum 1 ay içerisinde 1. IMEI kapanacak. 2. IMEI aktif hale getirmeden satıp TR iPhone almayı düşünüyorum. Telefonun tek kusuru kutusu yok o da ne kadar önemli bilmiyorum. Onun dışında orijinal şarj kablosu ile vereceğim. Sarı sitede 26-27 civarı görüyorum. Sizce kaç yazmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben olsam 25.500'e koyardım çünkü 26-27k olanlar zaten satılmıyor.

Görüşünüz için teşekkür ederim. Biri 26.500'e benim telefonla hemen hemen aynı hatta pil sağlığı bilr 89 telefon satıyor. Ama onunki 128 GB. Yani bu durumda benimkinin öne çıkması lazım fakat onunki Amerika değil galiba Avrupa. Sanırım 26 civarı koymam iyi olur gibi geldi.

Görüşünüz için teşekkür ederim. Biri 26.500'e benim telefonla hemen hemen aynı hatta pil sağlığı bilr 89 telefon satıyor. Ama onunki 128 GB. Yani bu durumda benimkinin öne çıkması lazım fakat onunki Amerika değil galiba Avrupa. Sanırım 26 civarı koymam iyi olur gibi geldi.
Rica ederim hocam. Ben paraya acil ihtiyacınız varsa 25.500 e koymanızı öneririm. Ama hemen ihtiyacınız yoksa evet 26 civarına koymanız daha iyi olur

Yeni konular

Geri
Yukarı