Microsoft Security Essentials 2.1.116.0 Hazır

In Haber by Burak AlkanLeave a Comment

Microsoft Security Essentials ev bilgisayarınız için, virüslere, casus yazılımlara ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sağlayan gerçek zamanlı bir koruma sunar.

Microsoft Security Essentials, Microsoft’tan ücretsiz olarak yüklenir, kurulumu basit, kullanımı kolaydır ve bilgisayarınızın en yeni teknolojiyle korunduğundan emin olmanız için her zaman güncel tutulur. Bilgisayarınızın güvende olduğunu anlamak kolaydır; yeşil göründüğünde iyi durumdasınız demektir. Bu kadar basit.

Microsoft Security Essentials arka planda sessizce ve etkili şekilde çalışır ve böylece Windows tabanlı bilgisayarınızı, kesilmeler veya uzun bilgisayar bekleme süreleri olmadan istediğiniz gibi, özgürce kullanabilirsiniz.

Microsoft Kötü Amaçlı Yazılımdan Koruma Merkezi’nden daha fazla bilgi edinebilirsiniz

Microsoft Security Essentials’ın, bilgisayarınızı korumanıza yardımcı olabileceği son tehditlerin tümü hakkında bilgi, tanım ve çözümlemeler için bkz. Microsoft Kötü Amaçlı Yazılımdan Koruma Merkezi (yalnızca İngilizce olarak mevcuttur).

İşletmeniz için güvenliğe mi gereksinim duyuyorsunuz?
Microsoft Security Essentials, 10 taneye kadar PC’si olan küçük işletmeler için mevcuttur. Eğer işletmenizin 10’dan fazla PC’si varsa, Microsoft Forefront Endpoint Protection ile bilgisayarlarınızı koruyabilirsiniz.

*Microsoft Security Essentials’ı yüklemek için bilgisayarınızda orijinal Windows çalışıyor olmalıdır. Orijinal yazılım hakkında daha fazla bilgi edinin

Microsoft Security Essentials 2.1.116.0 Türkçe:

İmza Veritabanları: