Anasayfa Haber Bülten Samsung Galaxy K Zoom Avrupa’ya Uçuruyor

Samsung Galaxy K Zoom Avrupa’ya Uçuruyor

Samsung’un yeni kampanyası kapsamında Galaxy K Zoom alan herkes, Avrupa’nın en gözde 11 şehrinden birine çift kişilik gidiş-dönüş uçak biletinin sahibi oluyor.

Samsung’un 10x optik zumlu kamerasıyla öne çıkan akıllı telefonu Galaxy K Zoom sahibi olmak isteyenleri büyük bir sürpriz bekliyor. Samsung, yeni kampanyası kapsamında 31 Ekim tarihine kadar kampanyaya katılan satış noktalarından Galaxy K Zoom satın alan tüm tüketicilerine Avrupa’nın eşsiz 11 şehrinden birine çift kişilik gidiş-dönüş uçak bileti ve koruyucu kılıf veriyor.

Şık tasarımlı Samsung Galaxy K Zoom’u tercih edenler kampanya ile en güzel Avrupa şehirlerinden; Paris, Londra ve Milano başta olmak üzere, Amsterdam, Budapeşte, Brüksel, Viyana, Münih, Berlin, Roma ve Atina’ya, uçuş vergilerini ödemek koşuluyla çift kişilik gidiş-dönüş uçuş biletininin ve ürünü darbelere karşı koruyacak bir koruyucu kılıfın sahibi olabilecekler.

Kampanyadan faydalanmak isteyen tüm tüketicilerin, 31 Ekim 2014 tarihine kadar Samsung yetkili satış noktalarından Samsung Galaxy K Zoom cep telefonu satın alarak, hediye çeki üzerinde yer alan kampanya kodunu 1 aylık ürün iade süreci dolduktan sonraki 1 ay içerisinde http://www.kzoomileavrupaya.com/index.html sitesinde yer alan rezervasyon formunu eksiksiz doludurmaları ve sayfada belirtilen diğer aşamaları tamamlamaları gerekmektedir.