Anasayfa Haber Bülten ViewSonic e-Spor İletişimi İçin Team Turquality ’i Tercih Etti!

ViewSonic e-Spor İletişimi İçin Team Turquality ’i Tercih Etti!

ViewSonic, her geçen gün katlanarak büyüyen oyun sektöründe Türkiye’de e-Spor tutkunlarının yakından takip ettiği en popüler takımlar arasında yer alan Team Turquality ‘nin görüntüleme sponsoru oldu.

2015 – 2016 sezonunda Team Turquality oyun evinde VG2401mh, 1ms ve 144hz profesyonel seri, VX2363smhl-w Dünyanın ilk 2ms IPS oyuncu monitörü ile Team Turquality’nin gücüne güç katacak.

Viewsonic_VG2401mh

VG2401mh

ViewSonic VG2401mh, 24″ oyuncular için tasarlanmış 144Hz yenilenme oranı ve ultra hızlı 1ms tepki süresi ile Oyun modunda iken en aksiyon dolu anlarda bile net bir görüntü sağlamak üzere tasarlanmıştır.  Oyunlarda hedefe daha kolay odaklanabilmeniz için aim-point kısa yol tuşuna sahiptir.  Oyun monitörünüzü istediğiniz gibi kişiselleştirebilmeniz için -5° ~ +20° eğilme, 120° kendi etrafında dönme, 90° pivot ve 120mm yükseklik ayarı gibi ergonomik özelliklere sahiptir. Çift HDMI, Displayport, DVI ve 2xUSB3.0 portları ile geniş bağlantı seçeneklerini destekler. Uzun süre oyun oynayan kullanıcılar için geliştirilen,  Flicker-Free (Titreşimsiz) ve Blue Light Filter ile göz yorulmalarının önüne geçen titreşimsiz aydınlatma tasarımı ile uzun süre kullanımlarda da gözlerini korur.

Viewsonic_VX2363S-W

VX2363Smhl-W

ViewSonic VX2363Smhl-W, Dünyadaki ilk 2ms IPS ekranı ile yarı profesyonel oyun tutkunlarının tercihlerine yönelik olarak tasarlanmıştır. 2ms tepki süresi ile hızdan IPS paneli ile renkten taviz vermeden filmler, oyunlar ve diğer uygulamalar için en iyi görüntü performansını sunuyor. MHL bağlantısı ile mobil cihazları geniş ekrana aktarabilme özelliğinin yanı sıra, HDMI ve VGA girişleri ile geniş bağlantı seçeneklerine sahiptir. Uzun süre oyun oynayan kullanıcılar için geliştirilen,  Flicker-Free (Titreşimsiz) ve Blue Light Filter ile göz yorulmalarının önüne geçen titreşimsiz aydınlatma tasarımı ile uzun süre kullanımlarda da gözlerini korur.