Anasayfa Haber Bülten Dell Gaming ve Alienware İlk Kez Türkiye’deki Oyuncularla Buluştu

Dell Gaming ve Alienware İlk Kez Türkiye’deki Oyuncularla Buluştu

Türkiye’de ilk kez düzenlenen Alienware ve Dell Gaming partisi ile oyunseverler, sanal gerçeklik deneyim alanları, 360 fotoğraf deneyimi ve Hey! Douglas performansı ile eğlendi.

Dell, oyuncuların merakla beklediği Alienware ve Inspiron Gaming oyuncu bilgisayarlarını Türkiye’deki oyuncularla buluşturdu. Oyunseverler sanal gerçeklik ve Tobii göz takibi ile Alienware üzerinde oyun oynarken, Dell Inspiron Gaming bilgisayarların yüksek performansına tanık oldular.

360 derece fotoğraf deneyiminin yanı sıra Hey! Douglas’ın özel performansıyla devam eden parti, oyunseverlere unutulmaz bir gece yaşattı. Oyun pazarına yatırımlarını artırarak sürdüren Dell, hem PC oyun sektörünün önemli bir parçası Alienware hem de yüksek performansı arayan, fiyat konusunda duyarlı oyun tutkunlarına yönelik Inspiron Gaming serisini Türkiye’ye getirdi.

Alienware ile yüksek performanslı oyun deneyimi

Alienware, yüksek performans ve birinci sınıf PC oyun ekipmanı isteyen oyuncuların gereksinimlerini karşılıyor. Hepsiburada.com üzerinden 8,299 TL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’deki kullanıcılarla buluşan yeni Alienware’ler, sanal gerçeklik ile oyuncuların deneyimini en üst seviyeye taşıyor. Ayrıca özel konfigürasyonlarla Alienware ürünlerine sahip olmak isteyen kullanıcılar Dell sosyal medya hesaplarına da doğrudan mesaj bırakabiliyor.

Dell Inspiron 15 Gaming: Her oyuncuya özel çözümler

Dell’in, herkes için oyun konseptiyle portföyüne eklediği yeni Inspiron Gaming serisi, oyunculara daha makul bir fiyat aralığında ve kutudan çıktığı gibi oyuna hazır sistemler sunuyor. Dell Inspiron Gaming serisi, uygun fiyatlarla Hepsiburada.com’da tüketicilerle buluşuyor.