24 İnçlik Philips 243B9 Monitör Satışa Çıkıyor

In Bülten, Haber by Emin ÇıtakLeave a Comment

Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, Philips 243B9 LCD monitörünü piyasaya sürüyor. Yeni Philips monitör USB-C kenetlemeye, yüksek hızlı USB 3.2’ye, 24 inçlik IPS panele ve Full HD 1920×1080 çözünürlüğe sahip.

Kullanım kolaylığı için tasarlanan Philips 243B9 güç teminli, USB-C kenetlemenin hızını sunabiliyor. Tek bir ince, tersine döndürülebilir konektör ile, kullanıcılar uyumlu dizüstü bilgisayarlarını şarj edebilir, yüksek çözünürlüklü videolar izleyebilir ve süper hızda veri iletimi yapabilirler. Monitör aynı zamanda HDMI bağlantısı da sunuyor, bu da kullanıcıların, aralarında DVD çalarların, video kameraların ve kişisel bilgisayarların da bulunduğu AV kaynaklarından tek bir kablo üzerinden, yüksek kaliteli görüntü ve ses iletimi yapabileceği anlamına geliyor.

Philips 243B9’da bulunan IPS panel, 178° geniş görüntüleme açıları ve canlı, parlak görüntüler sunuyor. Full HD çözünürlük ise daha fazla ayrıntı ve netlik sunuyor. Ayrıca LowBlue Modu sayesinde, izleyiciler gözleri yormayan bir üretkenlikten yararlanabiliyorlar. Üstelik Philips 243B9 modeli, hem ergonomik rahatlık hem de entegre kablo yönetimi sağlayan, ayarlanabilir bir SmartErgoBase tabana sahip.

Dahili bir PowerSensor, otomatik olarak kullanıcının ekran başında bulunup bulunmadığını tespit edip monitörün parlaklığını daha uzun monitör ömrü için ayarlıyor ve %80’e kadar çıkan enerji tasarrufu sağlıyor. Öte yandan Zero Power Switch ise sıfır enerji tüketimini garantiliyor ve monitörün karbon ayak izini daha da azaltıyor. PVC / BFR içermeyen kasaya sahip, cıva ve kurşun içermeyen Philips 243B9 modeli aynı zamanda %85 tüketici sonrası geri dönüştürülmüş plastik ve %100 geri dönüştürülebilir ambalaj malzemesi kullanıyor.

Philips 243B9 monitör 239 dolar tavsiye edilen perakende fiyat üzerinden Ocak 2020’de piyasada bulunabilecek.