Anasayfa Haber NBA 2K21 PS5 Oynanış Fragmanı Yayınlandı

NBA 2K21 PS5 Oynanış Fragmanı Yayınlandı

NBA 2K21 oynanış fragmanı

NBA 2K21’in yeni nesil konsollarda nasıl gözükeceğini gözler önüne seren oynanış fragmanı yayınlandı.

NBA 2K21 PS5 oynanış fragmanı yayınlandı. Yayınlanan tanıtım videosuyla beraber söz konusu oyunun yeni nesil konsollarda nasıl gözükeceğini gözler önüne seren 2K Games, tabiri caizse oyunculara görsel bir şölen sunuyor.

Yayınlanan tanıtım videosundan sonra bir takım açıklamalarda bulunan Greg Thomas ise, görsel açıdan oldukça güçlü bir yapımla oyuncuların karşısına çıkacaklarını belirtti.

Yeni nesil konsollarla beraber oyunculara devrim niteliğindeki grafikleri de sunacaklarını ifade eden Thomas, bu kısımda oyuncuları bambaşka bir yapımın beklediğini de müjdeledi. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan sizleri NBA 2K21 PS5 oynanış fragmanı ile baş başa bırakalım.

NBA 2K21 Yeni Nesil Konsollara Ne Zaman Gelecek?

2K Games geçtiğimiz haftalarda yapmış olduğu açıklamayla beraber söz konusu oyunun yeni nesil konsollara ne zaman geleceğini duyurmuştu. Bahsi geçen oyunun PS5 ve Xbox Series X konsolları için çıkış tarihileri ise şu şekilde sıralanıyor:

Çıkış Tarihleri

  • NBA 2K21 Xbox Series X ve S Çıkış Tarihi – 10 Kasım
  • NBA 2K21 PlayStation 5 Çıkış Tarihi – 12-15 Kasım 
Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.