Anasayfa Video Huawei FreeBuds Pro’yu 4 Ay Kullandık. Ne Düşünüyoruz?

Huawei FreeBuds Pro’yu 4 Ay Kullandık. Ne Düşünüyoruz?

3 farklı aktif gürültü engelleme modu ve Huawei ekosistemine yönelik özellikleriyle dikkat çeken FreeBuds Pro, şirketin bugüne kadar ürettiği en kaliteli kulaklık olarak ön plana çıkıyor.

Üç farklı renk seçeneği ile satışa sunulan kulaklık ergonomik tasarımı sayesinde kullanıcıların spor yaparken rahat bir şekilde müzik, podcast dinlemelerini sağlıyor. Ayrıca kulaklık üzerinde bulunan sensörler parçalar arasında rahatça gezinmeniz için olabilecek her türlü kontrol imkanını veriyor.

Kulaklığı kendi alanında ön plana çıkaran bir diğer özellik ise 3 farklı gürültü engelleme moduna sahip olması. Kalabalık ortamlar ve sokak ortamında kullanabilceğiniz Genel Mod, düşük seviye gürültüye sahip ortamlar için Rahat Mod ve uçak, metro, tramvay gibi çok yüksek gürültü seviyesine sahip ortamlar için Ultra Mod.

Sahip olduğu teknik özelliklerle de dikkat çekmeyi başaran kablosuz kulaklığın her iki tarafında da 52.5 mAh boyutundaki bir batarya yer veriliyor. Bu batarya ise gürültü engelleme özelliğinin açık olduğu durumlarda 4.5 saat, özelliğin kapalı olduğu durumlarda ise yaklaşık 7 saatlik bir pil ömrünü de kullanıcılara sunuyor. Bunun haricinde cihazın şarj kutusunda da 580 mAh‘lik bir bataryaya bulunuyor.

Bu kulaklık Huawei ekosistemi için de son derece önemli. Huawei GT2 ve GT2 Pro ile uyum içerisinde çalışan FreeBuds Pro, saatinize attığınız müzikleri, saatinizden dinlemenizi sağlıyor. Böylece telefonunuzu yanınıza almadığınız durumlarda bile müzik dinlemeye devam edebiliyorsunuz.