Anasayfa Haber Bülten Cooler Master, Caliber R1 ve Caliber R2 Oyuncu Koltuğu Modellerini Tanıttı

Cooler Master, Caliber R1 ve Caliber R2 Oyuncu Koltuğu Modellerini Tanıttı

Caliber R2
Caliber R2

Cooler Master bugün piyasaya yeni sürülen oyuncu koltuğu modelleri Caliber R1 ve Caliber
R2 tanıttı.

Caliber R1 ve Caliber R2 kullanıcılar için yüksek konfor ve uzun kullanım durumunda ergonomi vadediyor. Aynı zamanda her iki modelde de 90-180 derece yatar açı, baş ve bel yastıkları, ayarlanabilir kol dayama kolçağı özellikleri bulunuyor.

Caliber R1
Caliber R1

Caliber R1 ve Caliber R2 Ortak Özellikleri

  • Premium Konfor ve Stilistik Yapı: Caliber R1, uzun süren oyun seanslarında rahat
    bir kullanım sunmak için stilistik konforlu bir yapıya sahiptir. Ergonomik tasarım ve
    birinci sınıf PU deri yapısı ile uzun süreli konforu hedefler.
  • Nefes Alabilen Malzeme: Caliber R1, nefes alabilen PU deri malzemesi ile tüm vücut tipleri için rahatlık ve serinlik vadediyor.
  • Ergonomik Dizayn: 90-180 derece yatabilen sırt kısmı ile kendinize en uygun açıyı yakalayabilirsiniz. Hareketli kol dayama kolçakları ve yüksekliği ayarlanabilir gazlı amortisör ile kendinize en uygun pozisyonu yakalayabilirsiniz.
  • Baş ve Bel Yastıkları: Baş ve sırt ağrısını en aza indirgemek için kutu içeriğine dahili olarak gelen aksesuarlar ile konforunuzu artırın.

Caliber R2, Caliber R1’in bir üst modeli. R1 modelinin sunduğu kalite ve konforu bir üst seviyeye taşıyan Caliber R2’nin daha geniş sırt bölgesi ve geliştirilmiş baş yastığı ile konfor bir üst seviyeye taşınmış. Her iki üründe de 90-180 derece yatar sırt bölgesi bulunuyor. Kol dayama kolçak tipi Caliber R1’de 1D iken, Caliber R2’de 2D kolçaklar kullanılmış. Her iki modelde de 4. sınıf amortisör kullanılmış ve bu amortisör 150 kg ağırlığı kolayca yukarı kaldırabilmektedir. 5 bölgeli tekerlekli alt bölge Caliber R1 modelinde sert plastik, Caliber R2 modelinde ise çelik bir yapıya sahip.

Caliber R2
Caliber R2

Caliber R1 ve Caliber R2 aynı zamanda farklı renk seçeneklerine sahip. Caliber R1 Mavi ve Beyaz, Caliber R2 ise Gri ve Kırmızı renk seçenekleri ile çok yakında Türkiye’de satışa çıkacak.

2000'li yılların başında Pentium 4 2.4 GHz bilgisayarı sayesinde teknoloji ile buluşan Asım, 128 MB RAM ile savaşarak günümüze kadar gelmeyi başarmış. 2013'ten bu yana Technopat Sosyal'de deneyimlerini aktaran yazarımız, şimdilerde haber ve makaleleriyle bizimle.