Anasayfa Haber Bülten Cooler Master, Temperli Cam ARGB Ekran Kartı Destek Aparatını Duyurdu

Cooler Master, Temperli Cam ARGB Ekran Kartı Destek Aparatını Duyurdu

Cooler Master, ARGB aydınlatma teknolojisine sahip ilk temperli cam ekran kartı destek aparatını piyasaya sunuyor. Yeni nesil grafik kartları ağırlaştıkça, destek braketlerine duyulan ihtiyaç gün geçtikçe artıyor.

The MasterAccessory ARGB GPU destek braketi, temperli camın gücünü ve estetiğini kullanıyor. Şirket içerisinde test edilen temperli cam, en ağır ekran kartlarını bile destekleyebiliyor. Kutu içeriğine gelen dahili tutucu aparatlar iki farklı yönde monte edilebiliyor. Mıknatıslı taban yapısı ise braketin titreşimlerden etkilenmesini engelliyor.

Cooler Master ARGB Ekran Kartı Destek Aparatı

ARGB Kenar Aydınlatması

Taban plakasından gelen ARGB aydınlatmayı dağıtmak için temperli cama kazınmış opak bölümler var. Temperli cam üzerine yapılan CNC işleme, ışığın camdan geçmesi için hatlar oluşturuyor. Ayrıca bu ARGB aydınlatmayı tercihinize göre kapatabiliyorsunuz.

Cooler Master ARGB Ekran Kartı Destek Aparatı

ARGB GPU Braketinin evrensel tasarımı, çeşitli grafik kartı ve bilgisayar kasası kombinasyonlarına uyacak şekilde kaydırılabilir ve kitlenebilir yapıya sahip. ARGB GPU Destek Braketi, 41 mm ila 171 mm yükseklik aralığına sahip ayarlanabilir bir kol ile GPU’nun ağırlık açısından kritik noktalarını destekleyerek grafik kartı sarkmasını ortadan kaldırmayı hedefliyor.

Cooler Master Temperli Cam ARGB Ekran Kartı Destek Aparatı Özellikleri

  •  Grafik Kartı Sarkmalarını Ortadan Kaldırın – ARGB GPU Destek braketi ile ekran kartlarının ağırlığını destekleyerek PCI-e yuvasına binen yükü ortadan kaldırın.
  •  ARGB Aydınlatmalı Temperli Cam – CNC ile işlenmiş temperli cam, ARGB aydınlatmanın hareket etmesi için belirli hatlar oluşturur. Daha estetik bir görünüm için bu ARGB aydınlatma kapatılabilir.
  •  Kolay Kurulum – %100 aletsiz kurulum desteği ile destek braketini kolayca yerleştirin. Destek kolları klipsli bir yapıya sahiptir.
  •  Çok Yönlü Kurulum – Ekran kartını arka ucundan veya yan panelinden desteklemeniz için kutu içeriği iki farklı yöne sahip destek kolu içerir. Her iki destek kolu da klipsli yapıya sahiptir.
  •  Bileşenlerinizi Korur – Anakartın PCI-e yuvasına binen yükü ve ekran kartınızın sarkmasını engelleyerek bileşenlerinizin ömrünü uzatır.
  •  Çok Yönlü Destek – ARGB GPU Braketinin evrensel tasarımı, çeşitli grafik kartı ve Bilgisayar kasası kombinasyonlarına uyacak şekilde kaydırılabilir ve kitlenebilir yapıya sahiptir. Yapmanız gereken tek şey kaydırmak ve kilitlemek.

Uygunluk ve Bulunabilirlik

Cooler Master ARGB GPU Destek Braketi yakın zamanda Türkiye’de satışa sunulacak.

2000'li yılların başında Pentium 4 2.4 GHz bilgisayarı sayesinde teknoloji ile buluşan Asım, 128 MB RAM ile savaşarak günümüze kadar gelmeyi başarmış. 2013'ten bu yana Technopat Sosyal'de deneyimlerini aktaran yazarımız, şimdilerde haber ve makaleleriyle bizimle.