Anasayfa Haber Xiaomi Mi 67W Şarj Cihazı Temmuz’da Piyasaya Sürülecek

Xiaomi Mi 67W Şarj Cihazı Temmuz’da Piyasaya Sürülecek

Xiaomi, Qualcomm Quick Charge 3.0 destekli Mi 67W şarj cihazını duyurmaya hazırlanıyor.

Xiaomi, Mi 67W şarj cihazını 12 Temmuz’da piyasaya sürecek. Şirket, tasarımdan kısa bir ipucu gösteren bir tweet ile lansmanı duyurdu. Şirket ayrıca, şarj cihazı için geri sayımın devam ettiği bir etkinlik sayfası ve şarj cihazıyla ilgili bazı spesifikasyonlar da sunuyor. İlk bilgilere göre şarj cihazında tek bir USB Type-A bağlantı noktası olacak gibi görünüyor. Bununla birlikte cihaz, USB Type-A ve USB Type-C kablosu ile birlikte gelecek. Cihaz, adından da anlaşılacağı üzere, birkaç cihazı aynı anda hızlı şarj edebilen 67W şarj desteğine sahip.

Xiaomi’nin yeni Mi 67W şarj cihazı ile kullanıcılar dizüstü bilgisayar, telefon ve diğer USB Type-C cihazlarını şarj edebilecek. Cihaz, şimdiye kadarki en güçlü şarj cihazı olarak lanse ediliyor. Ayrıca Qualcomm Quick Charge 3.0’ı destekliyor. Xiaomi’nin 12 Temmuz’da piyasaya sürülecek olan Mi 67W şarj cihazı için paylaştığı bilgiler halihazırda bu kadar. Ancak önümüzdeki günlerde lansman ile birlikte daha detaylı bilgilere erişmeyi bekliyoruz.

Xiaomi Mi 67W Şarj Cihazı

Yeni şarj cihazının fiyatı ve nereden satın alınabileceği ile ilgili bilgiler de henüz mevcut değil. Geçtiğimiz Mart ayında piyasaya sürülen Mi 11 Ultra, 67W hızlı şarj desteğine sahipti. Akıllı telefonun 67W hızlı şarjı destekliyor olması, Qualcomm Quick Charge 3.0 destekli yeni Mi 67W şarj cihazının da küresel olarak satışa sunulabileceğini göstermekte.

Dokuz Eylül Üniversitesi Tarih Öğretmenliği Bölümü Son Sınıf Öğrencisi