Anasayfa Haber Battlefield 2042 Açık Beta Tarihi Belli Oldu

Battlefield 2042 Açık Beta Tarihi Belli Oldu

Battlefield 2042 açık beta tarihi

Oyuncular tarafından merak edilen Battlefield 2042 açık beta tarihi yayıncı stüdyo tarafından açıklandı. Yapılan açıklamaya göre oyunun açık betası önümüzdeki sonbaharda başlıyor.

Battlefield 2042 açık beta tarihi yayıncı firma Electronic Arts tarafından resmi olarak açıklandı. Milyonlarca Battlefield hayranı tarafından merak edilen Battlefield 2042’nin açık betası yapılan son açıklamalara göre Eylül 2021‘de başlayacak.

Ne yazık ki Electronic Arts cephesinden oyunun açık betası hakkında henüz net bir tarih verilmedi. Ancak yayıncı firmanın en kısa süre içerisinde oyunun açık betası hakkında detaylı bir açıklama yayınlaması bekleniyor.

EA, Geçtiğimiz Hafta Battlefield Portal’ı Duyurmuştu

Hatırlayacağınız üzere, EA geçtiğimiz hafta düzenlemiş olduğu EA Play Live 2021 etkinliğinde Battlefield Portal‘ı da duyurmuştu. Oyunculara bambaşka bir deneyim sunmak yepyeni bir sistem geliştiren geliştirici stüdyo, Battlefield 1942, Bad Company 2 ve Battlefield 3’ten öğelerle özel Battlefield modları yapabileceğimizi ifade etmişti. Aynı zamanda Battlefield Portal ile oyuncuların Battlefield serisinin efsanevi haritalarında mücadele edebilecekleri de söylenmişti.

Battlefield 2042 Ne Zaman Çıkacak?

Geçtiğimiz ay duyurulan Battlefield 2042’nin çıkış tarihi de resmi olarak açıklandı. Çoklu oyuncu odaklı bir oyunla karşımıza çıkacağını ifade eden DICE, yeni Battlefield oyununun 23 Ekim 2021 tarihinde, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One ve PC platformları için çıkışını gerçekleştireceğini müjdeledi.

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.