Anasayfa Haber Saints Row: The Third Remastered Ücretsiz Oldu

Saints Row: The Third Remastered Ücretsiz Oldu

Saints Row: The Third Remastered Ücretsiz

Saints Row: The Third Remastered, Epic Games Store’da ücretsiz olarak hediye ediliyor.

Epic Games Store, ücretsiz oyununu biraz erken yayına sokarak Perşembe hediye geleneğini bozdu. Epic Games Store’un PC’ye özel olan ve yeni duyurulan Saints Row yeniden yapımını kutlayan sürpriz bir açıklamayla mağaza, Saints Row: The Third Remastered oyununu ücretsiz sunarak sürpriz yaptı. Oyunun normaldeki fiyatının 249 TL olduğunu da not olarak düşelim.

Daha geçen yıl piyasaya sürülen yeniden yapım, 2011 yılında çıkan açık dünya aksiyon oyununa yeni bir soluk verdi. Temel oyunun yanı sıra, üç genişleme (Genkibowl VII, Gangstas in Space ve The Trouble with Clones) ve 30 DLC paketinin tamamı bu pakette mevcut durumda. Oyunda tuhaf silahlar, derin karakter özelleştirme seçenekleri ve iki oyunculu co:op desteği de sunuluyor.

Saints Row: The Third Remastered’ı kütüphanenize katmak için 2 Eylül’e kadar zamanınız bulunuyor. Bu arada önceden planlanmış olan Automachef hediyesi de söz verildiği gibi bugün 18:00 itibarıyla oyuncularla buluşturulacak.

Saints Row: The Third Remastered Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (Düşük Ayarlarda 720p)
  • İşlemci: 3.4 GHz veya üstünde çalışan AMD/Intel işlemci; AMD FX 6000 serisi veya Intel Core i5-3000 serisi ya da üstü önerilir
  • RAM: 8 GB
  • Ekran Kartı: En az 4 GB ayrılmış VRAM ve en az DirectX 11 ve Shader Model 6.0 desteğine sahip AMD/NVIDIA harici ekran kartı: AMD Radeon 500 serisi veya NVIDIA GeForce GTX 660 ya da daha yenisi.

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, teknolojideki son gelişmeleri meraklıları ile paylaşmaktan keyif alıyor.