Anasayfa Haber Bülten Davranışsal Pazarlama Kitabı, Ocak 2022’de Raflarda

Davranışsal Pazarlama Kitabı, Ocak 2022’de Raflarda

Davranışsal Pazarlama

Erkan Terzi‘nin kaleme aldığı Davranışsal Pazarlama kitabı, Efil Yayınevi’nin katkılarıyla Ocak 2022’de raflardaki yerini almaya hazırlanıyor. Dijitalleşen pazarlama dünyasını ele alan kitap hakkında Erkan Terzi’nin açıklaması şu şekilde;

“Pazarlama dünyası durmadan değişiyor. Artık bilim dünyasının yenilikleri ve pazarlama yöneticilerinin analiz çalışmaları daha doğru sonuçlara ulaşmamızı sağlıyor. Dijitalleşen pazarlama dünyasında gelenekselleşen pazarlama kurallarını yıkarak başarıya ulaşmak istiyorsanız, yeni açılımları deneyimlemelisiniz. Bu kitap size bildiğinizi sandığınız birçok doğrunun yanlış olduğunu gösterecek. Başarılı pazarlama kampanyaları yürütmek, ürün ya da servis satışlarınızı artırmak için gerekli bilgileri size veriyor olacak. Özellikle klasik pazarlama ile dijital pazarlama entegrasyonunu nasıl yapmanız gerektiğini anlatıyor olacak. Örnek pazarlama strateji planı ve dijital iletişim çalışması size sadece teorik değil, doğrudan uluslararası büyük markalar için de uygulanmış stratejik bilgi ve çalışmaları veriyor olacak. Sonrasında yapmanız gereken tek şey, ürün ve markanız için gerekli olan eklemeleri yaparak daha gelişmiş bir stratejik plan geliştirmek olacak.

Gerçek pazarlama sisteminin satın alım sürecinin, dijital entegrasonu da dâhil ederek nasıl çalıştığını öğrenin. Marka değerleme kurallarınızı gözden geçirin. Etkileşim tabanlı sosyal medya formülasyonlarının başarılı olması için nasıl çalışması gerektiğini bilin. Halkla ilişkilerin dijital entegrasyona nasıl geçiş yapması gerektiğini yeni kurallara göre inceleyin. Davranışsal pazarlama için bilmeniz gerekenlere göz gezdirin ve kuralları tekrar yazın!”

Son olarak kitabı Ocak ayı itibarıyla Efil Yayınevi web sitesi üzerinden sipariş edebileceğinizi belirtelim.

Davranışsal Pazarlama – Satın Almak İçin Tıklayın

2000'li yılların başında Pentium 4 2.4 GHz bilgisayarı sayesinde teknoloji ile buluşan Asım, 128 MB RAM ile savaşarak günümüze kadar gelmeyi başarmış. 2013'ten bu yana Technopat Sosyal'de deneyimlerini aktaran yazarımız, şimdilerde haber ve makaleleriyle bizimle.