Anasayfa Haber PS5 ve Xbox Series X İçin Cyberpunk 2077 Ücretsiz Yükseltmesi Geldi

PS5 ve Xbox Series X İçin Cyberpunk 2077 Ücretsiz Yükseltmesi Geldi

Cyberpunk 2077 Ücretsiz Yükseltmesi

CD Projekt RED tarafından PlayStation 5 (PS5) ve Xbox Series X için uzun zamandır beklenilen Cyberpunk 2077 ücretsiz yükseltmesi yayınlandı. Oyun artık dinamik ölçekleme aracılığıyla 4K çözünürlükte çalışıyor ve performans modunda saniyede 60 kareye (FPS) ulaşıyor. Bununla birlikte kare hızını 30 FPS’ye çıkaran ancak görsel kaliteyi büyük ölçüde artıran ışın izlemeli bir seçenek de mevcut durumda. Diğer taraftan Cyberpunk 2077 Xbox Series S sürümü yalnızca 1440p çözünürlükte, dinamik ölçekleme ve 30 FPS’de çalıştığını da belirtelim. Ek olarak devasa 1.5 yaması beraberinde birçok değişikliği de getiriyor.

Oyunda artık istediğiniz zaman görünümünüzü özelleştirmek, daha fazla daire kiralayabilmek, yeni silahlar kazanabilmek ve çok daha fazlasını yapabilmek mümkün. Bununla birlikte, performansı daha iyi hale getiren, bilgisayar kontrollü düşmanları ve müttefiklerin eylemlerini daha iyi hale getiren ve oyunun çıkışından bu yana oyuncuları rahatsız eden birçok sorunu düzelten birçok ince ayar sağlanıyor.

En büyük değişikliklerden ikisi ise perks sisteminin tamamen yenilenmesi ve yeni sürüş modeli. Oyunda birçok perk yeniden tasarlanmış ve yenileri eklenmiş. Bundan dolayı 1.5 yamasını başlattığınızda perkleri yeniden atamanız gerekecek. Araba kullanmak da artık daha kolay ve daha az hantal.

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, teknolojideki son gelişmeleri meraklıları ile paylaşmaktan keyif alıyor.