Anasayfa Haber Moto Edge 30, NBTC Sertifika Sitesinde Görüldü

Moto Edge 30, NBTC Sertifika Sitesinde Görüldü

Moto Edge 30 Pro

Motorola, Snapdragon 8 Gen 1 yonga setine sahip Moto Edge 30 Pro’yu geçen ay tanıttı ve yakın zamanda bu akıllı telefonun NBTC sertifikalı standart modeli olan Moto Edge 30 da piyasaya sürülecek.

GSM Arena tarafından paylaşılan yeni bir habere göre Motorola Edge 30, Tayland’ın sertifika kurumu NBTC’nin internet sitesinde XT2203-1 model adı ile listelendi. Ancak buna rağmen Tayland sertifika kurumu yeni akıllı telefonun teknik özelliklerini açıklamadı.

Moto Edge 30

Neyse ki birkaç günce Moto Edge 30 Geekbench testinde görüldü ve bu nedenle akıllı telefonun temel özellikleri hangi bilgimiz mevcut. Geekbench sayesinde, Motorola Edge 30’un Snapdragon 778G+ yonga seti ile geleceğini ve Android 12 işletim sistemi barındıracağını biliyoruz. Geekbench’te test edilen cihazda 8 GB RAM bulunuyor, ancak henüz onaylanmamış başka RAM seçenekleri de olabilir.

Motorola Edge 30 modelinin geri kalan özellikleri hakkında henüz bilgi sahibi değiliz. Ancak yeni akıllı telefon modelinin teknik özellikleri ile ilgili daha fazla ayrıntının önümüzdeki günlerde ortaya çıkması son derece olası gibi görünüyor.