Anasayfa Haber The Witcher 3 Yeni Nesil Sürümü için Tarih Verildi

The Witcher 3 Yeni Nesil Sürümü için Tarih Verildi

The Witcher 3 yeni nesil sürümü

Nisan ayında ertelendiği açıklanan The Witcher 3 yeni nesil sürümü için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Oyunun yeni nesil sürümünün ne zaman oyuncularla bir araya geleceği merak konusuyken CD Projekt RED, The Witcher 3’ün yeni nesil sürümünün çıkış dönemi hakkında heyecan verici açıklamalarda bulundu.

The Witcher serisinin resmi sosyal medya hesapları üzerinden bir duyuru yayınlayan geliştirici firma, yeni nesil sürümün 2022’nin son çeyreğinde piyasaya sunulacağını müjdeledi. Geliştirici firma açıklamasında, ”The Witcher 3: Wild Hunt’ın yeni nesil sürümünün 2022’nin 4. çeyreğinde piyasaya sürülmesinin planlandığını paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Oyunun yeni nesil sürümü hakkında bazı önemli detayları da oyuncularla paylaşan geliştirici firma, bu sürümün tüm DLC paketlerini kapsayacağını ifade etmişti. Aynı zamanda görsel açıdan orijinal oyuna kıyasla ciddi geliştirmelere ev sahipliği yapacağı belirtilen oyunun, ışın izleme ve daha hızlı yükleme süreleri dahil olmak üzere bir dizi görsel ve teknik iyileştirmeye de ev sahipliği yapacağına vurgu yapılmıştı.

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.