Anasayfa Haber PS Plus Essential Temmuz 2022 Oyunları Duyuruldu

PS Plus Essential Temmuz 2022 Oyunları Duyuruldu

PS Plus Essential Temmuz 2022

Sony tarafından PS Plus Essential Temmuz 2022 ücretsiz oyunları açıklandı. Sunulacak oyunlar arasında Crash Bandicoot 4: It’s About Time, The Dark Pictures: Man of Medan ve Arcadegeddon yer alıyor.

PS5 ve PS4 için Crash Bandicoot 4: It’s About Time’da Dr. Neo Cortex ve N. Tropy tekrar iş başına dönüyor ve sadece bu evrene değil, tüm çoklu evrene topyekün bir saldırı başlatıyor. Crash ve Coco’ya gerçekliğin kurallarını bükme ve tehlikeli engelleri heyecan verici yeni yollarla aşma gücü veren dört güçlü uzay ve zaman koruyucusunu kullanacaksınız. Oyunda Crash, Coco, Tawna, Dingodile veya Dr. Neo Cortex olarak oynayacak ve N. Gin, Louise, Nitrus Brio ve Nefarious Tropy gibi patronlarla savaşacaksınız.

Before Dawn ve The Quarry’nin yaratıcısından PS4 için The Dark Pictures: Man of Medan adlı sinematik korku oyununda beş arkadaş, kısa süre sonra çok daha uğursuz bir şeye dönüşen bir tatil dalış gezisine yelken açıyor. Tüm oynanabilir karakterler, kaderlerine karar verdiğiniz seçimlerle yaşayabilir veya ölebilir.

Son olarak PS5 ve PS4 için Arcadegeddon’da yerel bir atari salonunun sahibi olan Gilly, işini meçhul bir mega şirket olan Fun Fun Co.’dan kurtarmaya çalışıyor. Ne yazık ki, şirket Gilly’nin planından haberdar oluyor ve oyuna bir virüs enjekte eden bir siber saldırı başlatıyor. Artık bu sürekli gelişen eşli çok oyunculu nişancı oyununda ayağa kalkıp hem oyunu hem de kalan son yerel atariyi kurtarmak size kalıyor.

Yeni PlayStation Plus ücretsiz oyunlarının 5 Temmuz tarihinde sunulacağını da hatırlatalım. Bu arada geçtiğimiz ayın oyunlarını kütüphanenize eklemek için 4 Temmuz son gün.

PS Plus Temmuz 2022 Oyunları

  • Crash Bandicoot 4: It’s About Time (PlayStation 5/PlayStation 4)
  • The Dark Pictures: Man of Medan (PlayStation 4)
  • Arcadegeddon (PlayStation 5/PlayStation 4)
Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, teknolojideki son gelişmeleri meraklıları ile paylaşmaktan keyif alıyor.