Anasayfa Haber Call of Duty: Black Ops 6 Çıkış Tarihi Belli Oldu! İşte Oynanış...

Call of Duty: Black Ops 6 Çıkış Tarihi Belli Oldu! İşte Oynanış Fragmanı

Call of Duty: Black Ops 6 Çıkış Tarihi

Xbox Games Showcase etkinliğinde Activision Blizzard tarafından Call of Duty: Black Ops 6 için çıkış tarihi açıklanırken bir oynanış fragmanı da yayınlandı. Call of Duty serisinin en yeni oyunu yepyeni bir harekat, ikonik rekabetçi çok oyunculu oyun ve bir zombi modu sunuyor.

Black Ops 6, Activision’ın Treyarch ve Raven stüdyoları tarafından geliştiriliyor ve olağan Call of Duty geliştirme döngüsünden daha uzun süredir geliştirilmekte olduğu söyleniyor.

Stüdyolar oyunu şu şekilde açıklıyor: “Black Ops 6, küresel siyasette bir geçiş ve çalkantı dönemi olan, Soğuk Savaş’ın sona ermesi ve ABD’nin tek bir süper güç olarak yükselişiyle karakterize edilen 90’lı yılların başlarında geçen bir casusluk aksiyon gerilim filmidir. Akıl almaz bir anlatıma sahip ve angajman kurallarına bağlı olmayan bu, Black Ops’un imzasıdır.

Black Ops 6 Harekatı, gişe rekorları kıran set parçaları ve aksiyon dolu anlar, yüksek riskli soygunlar ve gizlenme ve hançer casusluk faaliyetleri içeren çeşitli oyun alanlarını içeren, an be an dinamik bir oyun deneyimi sunuyor.”

Black Ops 6, 6v6 oyuncuları ağırlayacak 16 yepyeni haritayla piyasaya sürülecek. “Raunt Tabanlı Zombiler” modu da geri dönüyor ve oyuncuların sürülere dalıp hayatta kalabilmeleri için iki harita geliyor. Stüdyolar, lansman sonrasında da oyunu daha fazla harita ve diğer deneyimlerle güncellemek niyetinde.

Call of Duty artık geçmişte olduğu gibi platforma özel içeriklere de sahip olmayacak. Black Ops 6 serinin hiçbir ekstra ücret ödemeden Xbox Game Pass’te piyasaya sürülen ilk oyunu olacak. Yeni bir abonelik kademesine dahil edileceği yönündeki söylentilere rağmen mevcut Xbox, PC ve Ultimate sistemi kullanılmaya devam edecek gibi görünüyor.

Call of Duty: Black Ops 6 Çıkış Tarihi

Call of Duty: Black Ops 6, 26 Ekim tarihinde PC, Xbox ve PlayStation platformlarında çıkacak.