Çözüldü Micro HD-66 Türksat 4A Kanal Güncelleme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mehmetalca35

Hectopat
Yer
Buca, İzmir, Turkey
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, ben Micro-Hd66 uydu alıcısı aldım. Şu ana kadar sıkıntı yoktu ama 4/A'ya geçilmesi ile birlikte tüm kanallar gitti. 3/A üzerinden tarama yaptım ama bazı kanallar çıkmıyor. Bizde 2 tane uydu var, birisinde oldu diğeri ise şöyle;
vmaN7XG.jpg

Usb'den güncelleme destekliyor ama usb'den nasıl güncelleniyor bilmiyorum, bir yardım eder misiniz?

42.0E seçili iken yan taraftan frekansı 11844 symbolü 2222 yapıp dikey konumunda tarama yaptığınızda kanalları bulacaktır.

Farklı bir menüden yapılıyor olabilir. Cihazın üretici sayfasında veya kullanım kılavuzunda bu tür bilgiler bulunuyor. Kendiniz kurcalayarakta bulabilirsiniz.

Farklı bir menüden yapılıyor olabilir. Cihazın üretici sayfasında veya kullanım kılavuzunda bu tür bilgiler bulunuyor. Kendiniz kurcalayarakta bulabilirsiniz.
GoldMastera aynı bu metini mail atmıştım sabah hala cevap gelmedi. Şimdi kullanım kulavuzuna bakıcam.
Ekleme: Frekans girmeyi buldum fakat sadece 1 kanal buluyor turksat tanıtım oda sonra %100 olup bitiyor.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı