Çözüldü Yosemite 10.10.4 Masaüstü ve Laptop Kurulum Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Huckerby

Hectopat
Daha fazla  
Yosemite 10.10.4 hem masaüstü bilgisayar için hem de laptop için olan dosyaları indirdim. Her ikisini de iki ayrı usb flash diske kayıt ettim. Masaüstü bilgisayarımda şöyle bir hatayla karşılaşıyorum.

iMac.local com.apple.xpc.launchd{1} (com.apple.WindowServer.411) <Warning>: Binary is impoperly signed

diye bir hata alıyorum, 9 saniye sayımdan sonra bu 411 hata kodu 412, 413 şeklinde devam ediyor, bu hatayı gidermek için ne yapabilirim.

Diğer taraftan elimde 1 tane Laptop mevcut, hiçbirine kurulum yapamadım. Siyah ekranda kalıyorum. Masaüstü bilgisayarında biraz ilerleme yapabildim onda da üstteki hatada kaldım. Donanımsal özellikler

HP PAVILION DV7-3100EB LAPTOP
Intel Core i5-430M
6 gb ddr3 ram
NVIDIA GeForce GT 230M
Motherboard Chipset:Intel PM55 (IbexPeak-M)
SES Kartı : IDT 92HD75B3

MASAÜSTÜ BİLGİSAYAR
intel core i5
8 gb ddr3 ram
Intel® H61 (B3) Chipset
Realtek® ALC887
Fast Ethernet by Realtek 8111E
Intel VGA Driver on board olarak
harici nvidia pci express ekran kartı

Teşekkürler.

Son düzenleme:
Donanımsal özellikler gerekiyor.

Şu an konuyu düzelttip ekleme yaptım donanımsal bilgileri.

Okudum ve komutlar sayfasına da bakarak -x komutu ile intelhda hatasını geçtik, ama bu windowserver hatasını geçemedim bir türlü masaüstünde, laptopumda biosta belirtilen ayarlar yok maalesef, olmadığı için de birebir uygulama yapamadım.

Laptop da açılışta flash disk boot ettikten sonra en baştaki noktalama işaretleri kısmında kalıyorum, orayı geçemedim bir türlü.

Masa üstü için hazırladığın hatalı yazılmış olabilir. Tekrar hazırlayıp bir daha dene. Ayrıca Clover menü ekranında Mac OS X install seçlyorsun değilmi?

Tekrar yazdırıp deniyorum, sonucu buraya yazarım.

Yeniden yazdırıp bios ayarlarından da intel smart technology seçeneğini kapatınca kurulum tamamlandı, teşekkürler.

Güle güle kullan.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı