İndirimli Gtx 750Ti

Bende asus modeli var. İki ay önce 430 tlye almıştım. Kart hiçbir şekilde ısınmıyor. Sistem boşta iken 22-23 oyun esnasında en fazla 60 derecelere ulaştı bende. Güç kaynağım kötü diye 750ti almıştım ama 1080p çözünürlük içinde şuan yeterli olduğunu düşünüyorum. Şimdiden hayırlı olsun.

Son düzenleme:
Zotac sanıldığı gibi kalitesiz bir firma değildir önyargınız olmasın fakat bu modeller arasında Asus bir tık daha önde gibi çekirdek hızı olarak.
Bu arada Strix değil DFC soğutmalı model bilginiz olsun, Strix kadar iyi ve sessiz bir soğutma sağlamayacaktır, gerçi 750 Ti gibi bir kart ne kadar ısınabilir ki. :)
Sonuç olarak Asus ama Zotac kötü bir marka değil. :)

Zotac sanıldığı gibi kalitesiz bir firma değildir, linkini attığınız Asus ürün STRIX değil DFC soğutmalı, ben Zotac'in soğutmasının ve performansının daha iyi olduğunu düşünüyorum.
Dediğiniz şey diğer kartlar için çok doğru. Bu kartın üstündeki soğutma kötü ancak kart gerçekten ısınmıyor üstündeki soğutma fazla bile geliyor.

Msı gtx 750 ti modelini almanı tavsiye ederim. Ben kullanıyorum boşta 25 derece yük altında ise 50 dereceyi geçmiyor bütün oyunları yüksek seviyelerde oynuyorum. Tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı