İntel İ5 4460 ile MSİ GTX 760 sistem toplama

• Konuyu başlatan nuekae
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 2B
N

nuekae

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar bu sene 7 yıllını doldurmuş olan bilgisayarımı değiştirmek istiyorum. Siz bilen kişilerin yardımını almak istiyorum. Ben kendimce topladım bir bilgisayar kasası. Bütçem 2000TL zorlarsam belki 2150TL gibi olabilir. Bir bakmanızı istiyorum parçalar uyumlu mu ? Veya bunla değiştirirsem daha iyi mi olur? Yardımlarınızı bekliyorum.
Ek olarak 80 tl değerinde g300 oyun faresi alacağım ve sistemim oyun üzerine olacak.

zQZLb9.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizi 3 4 maximum 6 sene götürür. Ayrıca 8gb RAM bütçenizi biraz arttırırsanız yapılabilir. AMD r9 280x Msi'in gtx770'ine denk bir kart.

Sizi 3 4 maximum 6 sene götürür. Ayrıca 8gb RAM bütçenizi biraz arttırırsanız yapılabilir. AMD r9 280x Msi'in gtx770'ine denk bir kart.
Anladım hocam o zaman şöyle yapıyorum şu anlık fareyi çıkartıp ram'e yatırım yapıyorum.Öneriniz için teşekkürler babamdan onayı aldığım gibi toplayıp resmini koyarım. :)

Yahu 100 TL'lik bile kasa alınsa bilgisayarın donanımına etki etmeyecek bu kadar kasa düşkünü olmayın...

Eğer ileride değiştirecek olursa tekrar kasa almasın diye yüksek tuttum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı