0-14 yaş markete gitmek serbest mi?

Dışarı çıkma izni verdiklerine göre bu gibi mağazaları da kullanabilirsiniz.

Kardeşim arkadaşlarıyla dışarı çıkıp AVM'ye gideceğim diye tutturdu. Annemle tartışıp duruyorlar. Dün buna bağırdım, daha da açmadı konusunu. Deliye bak, bizi de hasta edecek :D Siz genç arkadaşlarım, evet evde sıkıldınız ama sabredin. Ailenizin sağlığını düşünün. Keyfi dolaşmayın.

Kardeşim arkadaşlarıyla dışarı çıkıp AVM'ye gideceğim diye tutturdu. Annemle tartışıp duruyorlar. Dün buna bağırdım, daha da açmadı konusunu. Deliye bak, bizi de hasta edecek :D siz genç arkadaşlarım, evet evde sıkıldınız ama sabredin. Ailenizin sağlığını düşünün. Keyfi dolaşmayın.

Yarın çıkacaz zaten.

Yarın çıkacağız zaten.
Evet, çıkacaksınız ama hava almak için. O izin de bunun için veriliyor, keyfi dolaşmanız için değil. Bunu idrak etmek gerekiyor. Bana yasak yok, sokağa çıkma yasağı olmadığı günler ben de keyfi zevklerimi erteleyerek evde kalıyorum mesela.

Kardeşim arkadaşlarıyla dışarı çıkıp AVM'ye gideceğim diye tutturdu. Annemle tartışıp duruyorlar. Dün buna bağırdım, daha da açmadı konusunu. Deliye bak, bizi de hasta edecek :D Siz genç arkadaşlarım, evet evde sıkıldınız ama sabredin. Ailenizin sağlığını düşünün. Keyfi dolaşmayın.
3 hafta eve dönmeme şartıyla izin verilebilir bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı