0552 ile başlayan numara kimdi?

Emir_USTA

Femtopat
Daha fazla  
Bugün beni 0552 ile başlayan biri aradı ilk aradığında hemen kapattı sonra bir daha aradı, ben açtım alo kimle görüşüyorum gibi şeyler dedi, ben ismimi vermedim buyurun dedim isminizi öğrenebilir miyim dedi, kapattım. Operatör olmadığı belliydi sonra geri aradı, alo kimle görüşüyorum dedi ben alo deyince yüzüme kapattı. Dolandırıcı olduğu belliydi bir. Şey yapmalı mıyım? Ve bir daha aramadı. Numarası elimde.

Bugün beni 0552 ile başlayan biri aradı ilk aradığında hemen kapattı sonra bir daha aradı, ben açtım alo kimle görüşüyorum gibi şeyler dedi, ben ismimi vermedim buyurun dedim isminizi öğrenebilir miyim dedi, kapattım. Operatör olmadığı belliydi sonra geri aradı, alo kimle görüşüyorum dedi ben alo deyince yüzüme kapattı. Dolandırıcı olduğu belliydi bir. Şey yapmalı mıyım? Ve bir daha aramadı. Numarası elimde.
Adam annesini arıyorum diye seni aradıysa ne yapacaksın? Elinde delil olmadığı sürece bir şey yapma.

Belki yanlışlıkla aramıştır. Nasıl dolandırıcı diyebiliyorsunuz? Ayrıca Nuumara uygulamasından kim olduğunu sorgulayabilirsiniz.

Hocam sadece "alo?" demiş bir de "isminizi öğrenebilir miyim?" demiş nasıl bu kadar eminsiniz? Belki bir kişiyi bulmaya çalışıyor arayınca da doğru kişi mi diye adınızı sordu?

Bilmiyorum sadece bana öyle geldi.
Nasıl böyle düşünüyorsun. Bir çok olasılık varken nasıl bu kanıya varıyorsun anlamakta güçlük çekiyorum...
Bilmiyorum sadece bana öyle geldi.

Geri
Yukarı