0GDG8Y Anakarta Uygun Ekran Kartı Tavsiyesi

batuhanbaba22

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba yeni ekran kartı ve RAM alıcam. Fakat anakartıma hangileri uyar bilmiyorum. Sizden istediğim bana anakartıma uygun ekran kartı ve RAM önermeniz. Teşekkürler.
  • İşlemci: Intel Core i5 2320 3.00GHz
  • Güç kaynağı: 500 watt
  • Ekran kartı için bütçe: 300:550 TL arası
  • Ram için bütçe: 150:300 Tl arası
  • Anakart Modeli : 0GDG8Y H61
  • RAM Modeli : DDr3
  • Şu an kullandığım ekran kartı: AMD Radeon 6450 1GB 64 Bit
  • Şu an kullandığım RAM: Kington 2x2 RAM Ddr3
[TBODY] [/TBODY]

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu anakartı nereden buldun abi?
1.jpg

Biraz araştırma yaptım ama web sitesine ulaşamadım. Anakart DDR3 destekli ve elindeki bellekler muhtemelen 1333 MHz. Anakartın max. bellek desteğine de ulaşamadım ama i5 2. nesil bir anakart 8 GB destekler en az diye umuyorum. Yani 4x2 1333 MHz bellek almalısın. Ekran kartı olarak desteklediğini umarak R7 250X öneriyorum. Ayrıca R7 370'e de bakabilirsin.

Bu anakartı nereden buldun abi?
Eki Görüntüle 149874
Biraz araştırma yaptım ama web sitesine ulaşamadım. Anakart DDR3 destekli ve elindeki bellekler muhtemelen 1333 MHz. Anakartın max. bellek desteğine de ulaşamadım ama i5 2. nesil bir anakart 8 GB destekler en az diye umuyorum. Yani 4x2 1333 MHz bellek almalısın. Ekran kartı olarak desteklediğini umarak R7 250X öneriyorum. Ayrıca R7 370'e de bakabilirsin.
HP firmasının kulladığı anakartlara benziyor.

Anakartın üzerinde Dell yazıyor. Arkadaş muhtemelen Dell'in hazır kasalarını almış ama dediğim gibi. Üstünkörü bir araştırma yaptım ama anakart hakkında bir sonuca ulaşamadım. Siz ulaşabilirseniz paylaşın lütfen. 8 GB bellek destekleyip desteklemediğinden şüpeliyim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı