Çözüldü 0xc000025 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

1xcs

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarda arka plan resimlerini silmeye çalışırken bilgisayarımda olan birkaç tane vs IDE alakali seyleri siliyordum. Kayit defterini de biraz kurcaladim, bir anda Windows default ayara döndü sanirim. Oturumdan çıkıs yapti ve belki sorun cozulur diye yeniden baslattim. Simdi bilgisayara giris yapamiyorum. Yedek alamamistim. Bunun çözümü nedir dostlar? Yardim edin.

Formatsiz çözümü olmali hocam ya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Geçenlerde bu hatanın 225 versiyonu için çözüm konusu açacaktım. Çok bilmiş arkadaşlar açar diye dokanmadım. BIOS sıfırlayarak yapabilirsin. Express gate ve Marvel IDE varsa onları kapatmamalısın. Kapatınca gelıyor. Geçen konu açmıştım kimse çözüme kavuşturamamıştı.

Daha detayli bilgi almak icin size nasıl ulasabilirim Express gate ve Marvel kısmı yok ayricada.

F1'e basınca gelmiyor mu hata aldığınız an?
Eki Görüntüle 1734654

Maalesef gelmiyor.

Önemli dosyalarınız varsa onları kurtarabilirsiniz. Bunun için bir Ubuntu USB'si hazırlayıp kurmadan Live boot yapmanız yeterli.

Ayrıca hatayı tam olarak hangi aşamada aldığınız belirtin.

Recep bey bunu saglikli yapabilmem icin herhangi bir rehber var mi?

Windows ISO ile eski datamı geri yükleyerek sorunu çözdüm. Herkese teşekkür ederim yardımları için.
Bilgisayarda arka plan resimlerini silmeye çalışırken bilgisayarımda olan birkaç tane vs IDE alakali seyleri siliyordum. Kayit defterini de biraz kurcaladim, bir anda Windows default ayara döndü sanirim. Oturumdan çıkıs yapti ve belki sorun cozulur diye yeniden baslattim. Simdi bilgisayara giris yapamiyorum. Yedek alamamistim. Bunun çözümü nedir dostlar? Yardim edin.

Formatsiz çözümü olmali hocam ya.

Geçenlerde bu hatanın 225 versiyonu için çözüm konusu açacaktım. Çok bilmiş arkadaşlar açar diye dokanmadım. BIOS sıfırlayarak yapabilirsin. Express gate ve Marvel IDE varsa onları kapatmamalısın. Kapatınca gelıyor. Geçen konu açmıştım kimse çözüme kavuşturamamıştı.

Normal şekilde bilgisayari başlatiyorum kilit ekranina geldiginde enter tuşu ile şifreyi yazmak istiyorum giriş yapamiyorum ayricada F8 ile başlattigimda hata orada karşima cikiyor ve hiçbir şey yapaniyorum sanirim Recep beyin dedigi gibi yedek alacagimi gibi gozukuyor.

sfc /scannow komutu işe yarayabilir belki. Konu sahibi, kurtarma ekranı açılıyor mu? CMD'ye erişip bu dediğim komutu yaz.

Kurtarma ekrani gelmiyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230410-133851_Discord.jpg
    Screenshot_20230410-133851_Discord.jpg
    65,2 KB · Görüntüleme: 27
  • Screenshot_20230410-133836_Discord.jpg
    Screenshot_20230410-133836_Discord.jpg
    39 KB · Görüntüleme: 27

Daha detayli bilgi almak icin size nasıl ulasabilirim Express gate ve Marvel kısmı yok ayricada.

F1'e basınca gelmiyor mu hata aldığınız an?
Eki Görüntüle 1734654

Maalesef gelmiyor.

Önemli dosyalarınız varsa onları kurtarabilirsiniz. Bunun için bir Ubuntu USB'si hazırlayıp kurmadan Live boot yapmanız yeterli.

Ayrıca hatayı tam olarak hangi aşamada aldığınız belirtin.

Recep bey bunu saglikli yapabilmem icin herhangi bir rehber var mi?

Windows ISO ile eski datamı geri yükleyerek sorunu çözdüm. Herkese teşekkür ederim yardımları için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı