1.000. 000 TL Sedan araba önerisi

Bonita

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
1-En düşük 2020 model olmalı (sıfır da olabilir)
2-Dolu paket olmalı

Focus HB 1.6, 90HP 2011 bomboş, sıkıcı bir aracımız vardı ve çekiş anlamında rezaletti. Sol şeritte tofaşa yol veriyorduk :/
Güçlü bir araç istiyorum. 10 yıl kullanacağız ailecek. Önerilerinizi dört gözle bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
1-En düşük 2020 model olmalı (sıfır da olabilir)
2-Dolu paket olmalı

Focus HB 1.6, 90HP 2011 bomboş, sıkıcı bir aracımız vardı ve çekiş anlamında rezaletti. Sol şeritte tofaşa yol veriyorduk :/
Güçlü bir araç istiyorum. 10 yıl kullanacağız ailecek. Önerilerinizi dört gözle bekliyorum.
Passatlara bakabilirsiniz.Bence güzel araba.1.000.000tlye dolu paketler bulunabilir.

Megane,Ford Focus,Honda civic olabilir.Full paket focus sizi tatmin edebilir hocam.2011 boş paket focusa göre diğer focusları kötülemeyin bence.
Kime sorsam "focus alırsan sağ şeritte tırlarla beraber sürersin" falan diyorlar. Bir de ortalama 7.1 yakıyormuş sanırsam. Corolla daha mı mantıklı olur sizce?

Kime sorsam "focus alırsan sağ şeritte tırlarla beraber sürersin" falan diyorlar. Bir de ortalama 7.1 yakıyormuş sanırsam. Corolla daha mı mantıklı olur sizce?
Arkadaşta Corolla var sanırım 132hpydi yanlış olmasın.O da gitmiyor.Burda bence mantıklı olan konfor yol tutuş güvenlik vs vs.Tabi size kalmış.Honda da alabilirsiniz corolla da megane da.Performans istiyorsanız özellikle 1.3 tce meganelara bakın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı