1.000-1.600 TL ekran kartı önerisi

Bütçe
1000-1600

Giveme

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Maksimum 1600TL olabilecek şekilde bir ekran kartı öneriniz var mı benim aklımda R7 240 2 GB var. Bunun gibi bir duzeyde ekran kartı öneriniz var mı? Oyun açmasını pek önemsemiyorum rekabetçi oyunlarda 40FPS ustu alması bir de ısınma problemi olmaması bana yeter Unreal Engine 4 de kasmayan bir ekran kartı olabilirse de iyi olur. İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Maksimum 1600TL olabilecek şekilde bir ekran kartı öneriniz var mı benim aklımda R7 240 2 GB var. Bunun gibi bir duzeyde ekran kartı öneriniz var mı? Oyun açmasını pek önemsemiyorum rekabetçi oyunlarda 40FPS ustu alması bir de ısınma problemi olmaması bana yeter Unreal Engine 4 de kasmayan bir ekran kartı olabilirse de iyi olur. İyi sosyaller.
İkinci el olur mu?

Pek düşünmüyorum ama iyi bir tanesini yakalarsam neden olmasın?

benim PSU 300w ona göre bir ekran kartı var mı? (GTX 750Tİ 400w istiyor)

Pek düşünmüyorum ama iyi bir tanesini yakalarsam neden olmasın?

benim PSU 300w ona göre bir ekran kartı var mı? (GTX 750Tİ 400w istiyor)
O PSU herhangi bir kartı belki besler belki beslemez. Değiştireceksiniz bütçe belirtip konu açabilirsiniz. Orada da yardımcı olmaya çalışırım.

Fiyatı görünce bu seçenekleri sundum hocam, 1600 liralık 1050 Ti zor gibi ama diğerleri bulunabilir. Teşekkürler.
Bu piyasada fazla yükseğe veremezler hocam, maddi sıkıntı nedeniyle satan birisi bulunursa 2000 civarında 1600'e almak pek imkansız değil. Fazlasıyla içindeyim piyasanın. Sıcak para insanları cezbediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı