1.000 TL küçük mekanik klavye önerisi

Bütçe
1000 TL civarı

SNAKE_HASaN

Decapat
Daha fazla  
1000TL gibi bir bütçem var. Bana küçük bir klavye önerir mısınız? İlla sıfır olması şart değil, temiz ikinci el de olabilir.

Mektuplardaki klavyeler gibi küçük olursa çok güzel olur. Numped kısmı şart değil ama bu hime pageup, pagedown kısımları olursa iyi olur. Oyun yanı sıra tam zamanlı olmasa da video efekleri ile falan uğraşıyorum.

1000TL gibi bir bütçem var. Bana küçük bir klavye önerir mısınız? İlla sıfır olması şart değil, temiz ikinci el de olabilir.

Mektuplardaki klavyeler gibi küçük olursa çok güzel olur. Numped kısmı şart değil ama bu hime pageup, pagedown kısımları olursa iyi olur. Oyun yanı sıra tam zamanlı olmasa da video efekleri ile falan uğraşıyorum.
İkinci el Mizar MZ60 bak.

Gamakay MK61, isteğinize uygun bende aldım. Fn ile PGUP tuşlarını kolayca kontrol edebilirsiniz. Benim videomdur bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı