Çözüldü 1.3 MB/s indirme hızını geçmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

clkagan

Hectopat
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
Hocalarım merhaba, hemen kısa keserekten lafa giriyorum Steam indirme hızım aşırı düşük. Tarayıcı olsun başka platformlar olsun indirme hızım 20mb/sn altına düşmüyor ama Steam'de 1.3 ya da 1.4mb/sn sabit olarak kullanıyor bunun herhangi bir çözümü var mı?

Hocalarım merhaba, hemen kısa keserekten lafa giriyorum Steam indirme hızım aşırı düşük. Tarayıcı olsun başka platformlar olsun indirme hızım 20mb/sn altına düşmüyor ama Steam'de 1.3 ya da 1.4mb/sn sabit olarak kullanıyor bunun herhangi bir çözümü var mı?

Hızı sınırlamış olabilirsin. Hız sınırı yoksa Steam sunucularında sorun vardır.

İzmir ve Ankara yapınca düzeldi hocam teşekkürler. Bu sunucu mantığı nasıl çalışıyor? En yakın yeri mi seçmem gerekiyor yaşadığım yere. İstanbul seçiliydi.

Rica ederim hocam evet yaşadığın yere en yakın yeri seçmen gerekiyor. Çözüldü olarak işaretlersen sevinirim.

Balıkesir'e yakin bir sehri secmen mantikli olur. Soyle dusun, genellikle herkes İstanbul seciyor sunucuyu. Boyle olunca da İstanbul sunucusu arada yavaslayabilir yogunluktan dolayi. Bu durumda senin İzmir sunucusunu secmen rahatlik ve konum acisindan daha iyi olacaktir.

Tamamdır hocam öyle ayarladım, genellikle kendiliğinden seçtiği için İstanbul'du ellemedim fakat böyle yapınca daha iyi oldu teşekkürler.

Geri
Yukarı