1.300.000 TL araç önerisi

French ArKaDaTa

Hectopat
Arkadaşlar 20 yaşındayım. Şu an Opel Corsa F kullanıyorum. Beklentim az yakması, masrafsız olması, biraz sportif olması.
Not: BMW ve Peugeot önermezseniz sevinirim.

2015 üstü A6 ya da E kasada. Bu arabalar premium araçlar olup yakıt ve bakım masrafları diğer araçlara göre daha maliyetlidir. Eğer az yakmasını istiyorsanız yeni araçlardan Corolla Cross önerimdir.

Sıfır veya sıfır kondisyonda Volkswagen golf, Seat leon, Audi a3, Mercedes'a veya cla serisi özellikle 1.5dCi Renault motorlu modeli.

Arkadaşlar 20 yaşındayım. Şu an Opel Corsa F kullanıyorum. Beklentim az yakması, masrafsız olması, biraz sportif olması.
Not: BMW ve Peugeot önermezseniz sevinirim.
Hocam kusura bakmazsanız bir şey sormak istiyorum. 20 yaşında 1.3 milyon TL’yi nasıl kazandınız veya buldunuz?

Bütçe 350 bin tl daha arttırılırsa Tesla Model Y düşünülebilir.

Sportif ve az yakacak, aklıma CLA dizeller geliyor. O da görünüş olarak sportif. Performansta kağnı gibi araba.
Ki bu koşullarda dizel 3 serileri çok mantıklı hem performanslı hem de ekonomik olması bakımından. BMW tercih etmeyecekmişsiniz yapacak bir şey yok o bağlamda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…