1.400-1.800 TL %60-65 klavye önerisi

Üstat bu ilk arkadaşın attığı Corsair marka klavyeyi sipariş ettim umarım memnun kalırım.

K60 Pro olanı mı?

Onun yerine taş gibi klavye dizebilirdin.

Gmk 67 alırsın whatgeek sitesinden indirim ile 35 dolara geliyor.

Sonrasında 90 tane Switch alırsın 68 tanesini kullanıyorsun zaten Switch'i istediğin gibi seçebiliyorsun.

Ben şu Build'i yaptım kendime birkaç ay önce Bluetooth, batarya, yazma ve oyun konusunda asla yanıltmıyor pişman etmiyor efsane bir şey.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Keycapleri de kendin seçiyorsun desenini vs.

K60 Pro olanı mı?

Onun yerine taş gibi klavye dizebilirdin.

Gmk 67 alırsın whatgeek sitesinden indirim ile 35 dolara geliyor.

Sonrasında 90 tane Switch alırsın 68 tanesini kullanıyorsun zaten Switch'i istediğin gibi seçebiliyorsun.

Ben şu Build'i yaptım kendime birkaç ay önce Bluetooth, batarya, yazma ve oyun konusunda asla yanıltmıyor pişman etmiyor efsane bir şey.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Keycapleri de kendin seçiyorsun desenini vs.

Başkan vallahi çok geç yazdın sipariş verdik bakalım aldığım bu klavyede beni pişman etmeyecek gibi duruyor fiyatını incelediğimden bazı sitelerde fiyatı 5 bin TL arası değişiyor du. Senin attığın da fena değil gibi ama işte biraz aceleye geldi sağlık olsun bidahakine diyelim.

Başkan vallahi çok geç yazdın sipariş verdik bakalım aldığım bu klavyede beni pişman etmeyecek gibi duruyor fiyatını incelediğimden bazı sitelerde fiyatı 5 bin TL arası değişiyor du. Senin attığın da fena değil gibi ama işte biraz aceleye geldi sağlık olsun bir dahakine diyelim.

Fena değil mi? Ömürlük klavye.

Su koruması vs de var. Aldığın Switch'lerden sıkıldığında ileride gene 400-600 TL'ye yeni Switch'ler alıp değiştirebiliyorsun. İstediğin gibi sesini kendin belirliyorsun klavyenin hiçbir eksiği yok ömür boyu pişman etmez yani dediğim klavye.

Bence iptal edip bir daha düşün.

Yeni konular

Geri
Yukarı