1.5 milyon TL araba önerisi

Öncelikle merhaba. Uzun süredir araç arıyoruz fakat karar veremedik bu 1.5m bütçelerinde SUV tercihimiz (Çin araçları dışında) sedan da eğer fiyatına değecekse önerebilirsiniz. Bagajı ortalama yakıt ortalama yakan yakıt içmeyen araçlar arıyoruz. Sıfır 2. el fark etmez fiyat farkına değecek ise 1.7m a kadar çıkılabilir. Bizim baktığımız bazı araçlar ve bazı istememe nedenlerimi yazacağım ona göre belki sizin deneyiminiz varsa araçlar ile hayır böyle bir durum yok yazarsanız sevinirim.
Peugeot 408 GT düşündük 2.el fakat 1.2 130 beygir ve 3 silindir olması şüphe doğurdu. 2. olarak Tucson 1.6 benzin Prime Plus paket düşündük gene 2. el onda da yakıt soru işareti yarattı. 3. olarak Tucson 1.6 dizel baktık onda da addblue var mıdır yakıt tasarrufu motordan kısmaya değer mi bilemedim. 4. olarak Austral baktık onda da cam tavanın açılmaması ve motorun 130bg benzin 30 bg elektrik gibi bir bilgi aldım arkadaşımdan, ne kadar doğru bilmiyorum. O da fiyatı ve hantal kalır mı diye şüphe ettik bunlar ile ilgili yorumunuz ve başka bir önerisiniz olur ise çok sevinirim iyi akşamlar.
Merhaba saydığınız modellerde hem konfor hem de performans olarak 1.6 Turbo tucson diğerlerine göre daha iyi, yakıt konusunda şehir içi 8-9 litre civarı yakar uzun yolda 6-7 litre eğer eco modda çok devirli olmazsa 5.7-6 litre yakar 2022 yılında almıştım malzeme kalitesi olsun performans olsun diğer modellere kıyasla daha iyi ancak şahsi fikrim aynı rakamlarda bir tık üste çıkıp 5008 GT almak hem konfor hem donanım hem de performans olarak diğerlerinden çok daha iyi.

Hocam buradan atmam bir sorun çıkarır mı?
Çıkarmaz.

Merhaba saydığınız modellerde hem konfor hem de performans olarak 1.6 Turbo tucson diğerlerine göre daha iyi, yakıt konusunda şehir içi 8-9 litre civarı yakar uzun yolda 6-7 litre eğer eco modda çok devirli olmazsa 5.7-6 litre yakar 2022 yılında almıştım malzeme kalitesi olsun performans olsun diğer modellere kıyasla daha iyi ancak şahsi fikrim aynı rakamlarda bir tık üste çıkıp 5008 GT almak hem konfor hem donanım hem de performans olarak diğerlerinden çok daha iyi.

5008 de güzel ama o kadar büyük bir araca ihtiyacımız yok sonuçta fiyatlamasıda ona göre. Tucson iyi tek sıkıntı yakıt ama siz kullanmışsınızda, 8 9 çok sıkıntı değil yorumunuzu değerlendireceğim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı