1.500 TL'ye 1TB SATA SSD önerisi

Bütçe
1500 TL

erenus

Decapat
Daha fazla  
Anakart
LGA1 155 soketli H61
Öncelikle iyi günler, ihtiyacım 1.500TL bütçeye 1TB SSD önerisi. Burada belirtmekte fayda bulacağım şey öğrenci olmam ve sadece bu kadar paramın olması. Ve bana 1 TB'ın lazım olması, yani 500GB al şu markayı al gibi şeyler demezseniz beni çok mutlu edersiniz. Bilgisayarım biraz eski yani muhtemelen en iyi SSD'yi taksam da mükemmel hızlar alamam. Ve SSD'yi oyun oynamak için alıyorum. Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

siz markayı biliyor musunuz acaba, yoksa fiyat odaklı mı yazdınız. işimi görür mü
Marka ve model iyi olduğu için önerdim zaten. Bu fiyat bandında daha iyisi var mıdır bilmiyorum. 870 EVO alsanız çok daha iyi olur ama 1800 TL.

Marka ve model iyi olduğu için önerdim zaten. Bu fiyat bandında daha iyisi var mıdır bilmiyorum. 870 EVO alsanız çok daha iyi olur ama 1800 TL.

buna baktım da, maalesef o kadar param yok. bi de benim ki sata 2 yani çok da bişe fark etmez gibi. o yüzden ilk önerdiğinizi almayı düşünüyorum. bi de şey sormak istiyorum. benim halihazırda bi hdd'm var bundaki uygulamalar kalsa, windowsu ssdye atma şansım oluyor mu ?

buna baktım da, maalesef o kadar param yok. bi de benim ki sata 2 yani çok da bişe fark etmez gibi. o yüzden ilk önerdiğinizi almayı düşünüyorum. bi de şey sormak istiyorum. benim halihazırda bi hdd'm var bundaki uygulamalar kalsa, windowsu ssdye atma şansım oluyor mu ?
Onun yöntemi vardı diye hatırlıyom ama tam bilgim yok. Ayrı konu açarsanız daha detaylı bilgi verir diğer arkadaşlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı