1. dönem devamsızlıktan kalan 2. dönem açığa geçebilir mi?

mahmutPro31

Femtopat
Daha fazla  
Yeni gelen açığa geçiş kurallarında sınıf tekrarına kalanlar açığa geçiş yapabilecek diyor. 1. dönem devamsızlıktan kalan 2. dönem açığa geçebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskisi gibi değil açığa geçmek zor oldu sınıf tekrarı olur tekrardan.

Hayır hocam özellikle lisedeyseniz herhangi bir milli sporcu belgeniz yoksa 2 yıl üst üste sınıfta kalmadan açığa geçmenin hiçbir imkanı yok.

Hayır hocam özellikle lisedeyseniz herhangi bir milli sporcu belgeniz yoksa 2 yıl üst üste sınıfta kalmadan açığa geçmenin hiçbir imkanı yok.
Yok 1 kez sınıf tekrarına kalanlarda geçebiliyo mebin sitesinde yazıyo istersen resim atıyım

Eskisi gibi değil açığa geçmek zor oldu sınıf tekrarı olur tekrardan.
Evet sınıf tekrarı oluyo ama sınıf tekrarına kalan istiyosa açığa geçebiliyomuş mebin sitesinde yazıyo

Dosya Ekleri

• IMG_20231108_023848.jpg
    IMG_20231108_023848.jpg
    61 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:
Yok 1 kez sınıf tekrarına kalanlarda geçebiliyo mebin sitesinde yazıyo istersen resim atıyım

Evet sınıf tekrarı oluyo ama sınıf tekrarına kalan istiyosa açığa geçebiliyomuş mebin sitesinde yazıyo
Reis bizim hocalar artık bizmi açığa geçmeyelim diye dedi ama bilmiyorum yukarıda yazdığımı "Hayır hocam özellikle lisedeyseniz herhangi bir milli sporcu belgeniz yoksa 2 yıl üst üste sınıfta kalmadan açığa geçmenin hiçbir imkanı yok." söyledi artık diğer maddeleri bilmiyorum kusura bakma.

Yok 1 kez sınıf tekrarına kalanlarda geçebiliyor MEB'in sitesinde yazıyor istersen resim atayım.

Evet sınıf tekrarı oluyor ama sınıf tekrarına kalan istiyorsa açığa geçebiliyormuş MEB'in sitesinde yazıyor.

Zaman gösterir MEB'le alakam sıfırdır tek bildiğim şey bu.

Reis bizim hocalar artık bizmi açığa geçmeyelim diye dedi ama bilmiyorum yukarıda yazdığımı "Hayır hocam özellikle lisedeyseniz herhangi bir milli sporcu belgeniz yoksa 2 yıl üst üste sınıfta kalmadan açığa geçmenin hiçbir imkanı yok." söyledi artık diğer maddeleri bilmiyorum kusura bakma.
Tmm knk

Yeni konular

Geri
Yukarı