1 Günlük HyperOS Deneyimim

Hocam az biraz geliştirilen iOS işletim sistemini daha çok andıran bir Android 14 tabanlı işletim sistemi gibi yorumlayabilirim. MIUI geliştirilen versiyonu HyperOS.

MIUI'dan daha az alan kapladığını ve pil performansının daha iyi olduğunu biliyorum. Zaten artık Android arayüzleri, IOS'a benzemeye başladı. Bir de ekosistemi oturtsunlar iyi olur.

Yazı fontları değişmiş

Orası beni pek ilgilendirmiyor

Ben Minecraft yazı stili kullanıyorum.

MIUI'dan daha az alan kapladığını ve pil performansının daha iyi olduğunu biliyorum. Zaten artık Android arayüzleri, IOS'a benzemeye başladı. Bir de ekosistemi oturtsunlar iyi olur.

Sadece bazı Çinli modeller IOS'a benziyor. Xiaomi de bildiğin kopyala yapıştır yapıyor ama kaliteli yapıyor IOS'tan çaldığı ama daha kaliteli yaptığı özellikler var.

bende MIUI 14 te de oluyordu

Sadece bazı Çinli modeller IOS'a benziyor. Xiaomi de bildiğin kopyala yapıştır yapıyor ama kaliteli yapıyor IOS'tan çaldığı ama daha kaliteli yaptığı özellikler var.

Genel olarak dedim ya. Bencede Xiaomi alıyor ama kaliteli yapıyor

Hocam ayarlardan baktım, internetten de baktım fakat onun için tam dediğiniz gibi bir ayar yok. Bence fazla takılmayın o duruma.

Hocam ayarlardan baktım, internetten de baktım fakat onun için tam dediğiniz gibi bir ayar yok. Bence fazla takılmayın o duruma.
Bende bulamadım hocam belki forumda bilen biri vardır umudu ile yanaştım ama sanırım yok olsun böylede iyi.

Redmi Note 12 veya Türkiye ROM'u için şu anlık dergi stili kilit ekranları bulunmuyor sonraki güncellemelerde belki gelebilir gelmezse 3. taraf uygulamalarla yaparız gibi duruyor.

Redmi Note 12 veya Türkiye ROM'u için şu anlık dergi stili kilit ekranları bulunmuyor sonraki güncellemelerde belki gelebilir gelmezse 3. taraf uygulamalarla yaparız gibi duruyor.

Hocam Samsung'larda goodlock ile yapılan navigasyon çubuğunun ayırmasını nasıl kapatırız? Altta sadece çubuk kalsın istiyorum uygulama ile ayırıyor bir tık rahatsız ediyor beni.

Dediğim olay bu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…