1 Mart'ta okul açılır ise gitmek zorunlu mu?

Açılsın artık. Eğitimden herşeyden geri kaldık kafayı yiyeceğim. Özel okullar dershaneler açık burada okullar kapalı.

Sadece sınav öğrencileri için açılmıyor mu? Ben ara sınıflar açılmıyor diye biliyordum.

Bizim okul açıldığında uzaktan eğitim sonlandırılmıştı ve çoğu gelmeyen öğrenci mahrum kaldı hocam.
Bir şey daha söylemek istiyorum okullar zorunlu değil ama sınavlara gelmezsen kalıyorsun bu nasıl bir sistem yahu? Canını düşünmek bile zarar olmuş ülkenin haline bak.

Bir şey daha söylemek istiyorum okullar zorunlu değil ama sınavlara gelmezsen kalıyorsun bu nasıl bir sistem yahu? Canını düşünmek bile zarar olmuş ülkenin haline bak.

Söz de zorunlu değil zaten. Sınav için paşa, paşa geleceksin.

Söz de zorunlu değil zaten. Sınav için paşa, paşa geleceksin.
Hocam kronik rahatsızlığım var. İstemez miyim okulumda ders almayı da sağlık olmazsa hiçbir işe yaramaz aldığım eğitim. Solunum cihazına bağlıyken ne yapayım aldığım dersi?

Hocam kronik rahatsızlığım var. İstemez miyim okulumda ders almayı da sağlık olmazsa hiçbir işe yaramaz aldığım eğitim. Solunum cihazına bağlıyken ne yapayım aldığım dersi?

Ev de ki yaşlılar? Babam biraz yaşlı ve kronik hastalığı var. Eve getirir isem ne olacak?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…