1. sınıftan itibaren ders çalışmamak

PastaBorek

Centipat
Arkadaşlar selamünaleyküm. Ben şu anda 11. sınıf açık öğretim öğrencisiyim. Bugünkü anlatacağım mesele aslında çocukluktan itibaren yaşadığım bir durum ve artık bunun çözülmesini istiyorum. Konunun başından başlayacak olursak biliyorsunuz ki gündelik hayatta ve son seneler içerisinde bayağı bir olay yaşadık salgın, deprem vs ve bunların yanında okulda hayatımızdaydı. Salgın olduğunda iyi kötü öğretmenler not yazdı geçirdi fakat ben bu güne kadar ciddi bir şekilde hiç ders çalışmadım ama artık bu durumu aşmış bulunmaktayım. Dersle ilgili korkularım artık bulunmuyor. Ben küçükken tahtada yarım saat bekletildiğimi bile biliyorum soruyu çözemediğim için ve bende bütün derslerde bir boşluk var, bu sorunu nasıl çözeceğimi hiç bilmiyorum. Şu anda nereden başlayacağım neler yapacağım hiçbir fikrim yok. Var mı bir öneriniz? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani ders çalışmak değil mesele. İşin ucunda para kazanmak için çabalıyorsunuz. Para kazan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…